3.7/576 Puan

Farmasi kozmetik ürünleri, her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır. Firmanın sizlere sunduğu doğal ürünler, kişisel bakımın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Estetik şıklığa ve cilt bakımına önem veren bay-bayan birçok kişi, Farmasi kozmetik ürünlerine yönelmektedir. Son günlerin en çok kullanılan kişisel bakım ürünü Aloe jel, faydaları ile konuşulmaya başlanmıştır. Farmasi kozmetik, içerdiği çeşitli ürünler ile cilt sorununlarına doğal çözümler bulmayı hedeflemiştir. Bakım ürünlerini seriler halinde üreten firma, kişilerin sağlıklı bir şekilde cilt bakımlarını gerçekleştirmeleri için, doğal bitki özleri ile üretilmiş ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Aloe jelin en belirgin özelliği, kuru, yağlı ve karma cilt türlerinde rahatlıkla kullanılabilmesidir. Yani, ürün tüm ciltlere uygun olmakla birlikte kullanıcıya da doğal içeriği ile güven vermektedir. Farmasi kozmetik firmasının en gözde ürünlerinden olan aloe jelaloe vera bitkisi yapraklarının içinden çıkarılan sıvı ile üretilmektedir. Renksiz ve kokusuz olan jel içerdiği C, E, B1, B2 ve B3 vitaminleri sayesinde cildin sağlıklı bir şekilde beslenmesine yardımcı olur. Ayrıca kalsiyum, magnezyum, sodyum, krom ve çinko gibi vücudumuz için yararlı minerallerini içinde barındırmaktadır.

JELİN FAYDALARI NELERDİR?

Aloe jel herhangi bir katkı maddesi ile üretilmediği için, insan sağlığına zarar vermesi de söz konusu değildir. Bu jelin ilk faydası, cildinizi yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur. Özellikle belli bir yaşın üstünde olan kişiler için ideal bir üründür. Diğer bir faydası, cilt üzerinde oluşan kızarıklıkların hassas bir şekilde kaybolmasında etkili olur. Cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral takviyesini yapar. Bu ürün cilt üzerinde oluşmuş güneş yanıklarını iyileştirmeye yardımcı olmakta ve cilt yüzeyinin parlamasını sağlamaktadır. Cilt bakımındaki ihtiyaçları karşılayan bu jel, yaraların ve kesik izlerinin düzenli kullanımlarda iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle cilt yüzeyinde bulunan izlerin, lekelerin ve kırışıkların ortadan kaybolmasında oldukça etkilidir.

Aloe jel, anti bakteriyel ve anti septik özelliğini de içinde barındırmaktadır. Cilt üzerinde uygulaması çok kolay olan bu kozmetik ürünü bakteri üremesini engellemekte ve hijyen sağlamaktadır. Ulaşabileceğiniz en doğal ve en etkili cilt bakım ürünlerinden bir tanesidir. Piyasada bulunan diğer ürünler gibi, kaşıntı veya başka bir rahatsız edici yan etki yaratmamaktadır. Kozmetik firmaları tarafından satılan Aloe vera ürünlerinin içerisine bu jelden konulmaktadır. Aloe jel, cildinizin ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlamakta ve doğal güzelliğinizi bir adım daha öne çıkarmaktadır. Ayrıca, maske, krem, losyon ve peeling ürünleri içerisinde de kullanılmaktadır.

Aloe jel içeriği %93 oranında aloe suyu içermektedir. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildinizin yumuşamasına ve parlamasına yardımcı olmaktadır. Hafif bir yapıya sahip olup kolay emilmekte ve etkisini kısa bir süre içinde göstermektedir

Sonuç olarak Farmasi Aloe Jel sayesinde sağlıklı bir şekilde cilt bakımınızı tamamlayabilir, kendinizi daha özel hissedebilirsiniz.

Satın Al