3.4/566 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Age Reversist Krem

Ürün 0,3 ml hacminde ve her bir paket içeriği 52 adet saşeden oluşmaktadır. Farmasi Ürün Kodu: 1104142 olarak kataloglarda yer almaktadır.

Cilt bakım ürünleri genel olarak belirli bir süre kullandıktan sonra faydasını göstermektedir. Dr. C. Tuna Age Reversist Krem ise daha uygulandığı ilk anda etki etmeye başlayan ve gözle görülebilen bir sonuç alınmasını sağlayan oldukça başarılı bir üründür. Cildi öncelikle temizleyen sonrasında yumuşatarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturan krem, ayrıca yağsız formülü ile göz doldurmaktadır. Farmasi markasının Age Reversist serisinde yer alan bu benzersiz ürün laboratuvar ortamında geliştirilen özel formülü sayesinde kırışıklıklarla savaşmakta ve oluşan çizgilerin dolgunlaşması için çalışmaktadır.
Reversist Nemlendirici Krem detaylarına buradan ulaşa bilirsiniz.

Dr. C. Tuna Age Reversist Krem özel kutusu içinde 52 adet tek kullanımlık paketler halinde satışa sunulmaktadır. Ürün paketi açıldıktan sonra uygulama aşamasına geçilir ve daha ilk sürüldüğü anda göz çevresini iyileştirmeye başlar. Ürünün asıl amacı oldukça derinleşmiş olan kırışıklıkların düzeltilmesi ve cildin daha genç bir görünün kazanmasının sağlanmasıdır. Yüz bölgesi için kullanımı uygun görülen kremin, kazayağı görünümünü giderdiği, gözaltı şişlikleri ve torbalarını azalttığı, alın bölgesinde görülen çizgilenme ve kırışıklıkları tedavi ettiği ve yüz bölgesindeki diğer kırışıklıklarla savaştığı bilinmektedir. Dr. C. Tuna Age Reversist Krem ayrıca jel krem formdaki yapısı ile sürülünce ciltte erimekte ve hemen sorunlu bölgeye odaklanarak iyileştirme çalışmalarına başlamaktadır. Tüm bu güzel etkileri yanında ayrıca sarkan cildin toparlanmasına yardımcı olan bu başarılı ürün, tüm cilt tiplerine uygun olması ve yapılan dermatolojik testler sonucu hassas ciltlerde hiçbir sorun yaratmaması nedeniyle de tercih edilebilirliği yüksek olan bir üründür.

Dr. C. Tuna Age Reversist Krem Faydaları Nelerdir?

  • Kadınlar üzerinde yapılan tüketici çalışmaları sonrasında sağladığı fayda ve gösterdiği etki gözle görülebilir sonuçlar veren bu krem, ürünü deneyen kadınların ince çizgilerinde ve kırışıklıklarında büyük oranda azalma olduğu görülmüştür.
  • Gözaltı şişliklerinin iyileştirilmesi ve gözaltı torbalarının azalmasına %95 oranında fayda sağladığı ve gözaltı bölgesine hacim kazandırarak daha sağlıklı bir görünüme kavuşturduğu görülmüştür.
  • Ürünü kullanan kişilerden alınan sonuçlara göre kadınların %96’sında cilt gözeneklerinin ciddi derecede küçüldüğü görülmüştür.
  • Yapılan kullanıcı yorumlarına göre kullanıcılardan %92’si göz kapaklarındaki sarkıklıkların düzeldiğini ve göz çevresinin sıkılaşarak daha genç bir görünüm kazandığını ifade etmiştir.
  • Üründen sağlanan bu etkili faydanın kalıcılığı ürünün kullanılmaya devam edilmesiyle doğru orantılı olduğu için düzenli kullanım gerekli görülmektedir.

Dr. C. Tuna Age Reversist Krem Nasıl Kullanılır?

  • Öncelikle ürünü kullanmaya başlamadan evvel cildin iyice nemlenmesi sağlanmalıdır. Özellikle kuru ve hassas ciltlerin üst üste birkaç defa nemlendirilmesi daha etkili sonuç alınması için önemlidir.
  • Ürün paketi açılmadan önce formülün iyice dağılması için elde hafifçe ovalanması ve sonrasında kullanılması önerilmektedir.
  • Sorunlu bölgeye az miktarda uygulanan ürün, geniş bir yüzeye uygulama yapılmasıyla kıyaslandığında daha başarılı sonuç vermektedir.
  • Ürün uygulandıktan sonra kuruması beklenmelidir. Bu aşamada bir yelpaze ile kuruma işlemi hızlandırılabilir.
Satın Al