3.8/513 Puan

C. TUNA ÇÖZÜMLERİ

Cilt, kendiniz sürekli yenileyen ve nefes alan bir organdır. Fakat stres, yanlış beslenme, uyku düzensizlikleri, yaşam şeklimizin değişmesi, güneşin zararlı ışınları, çevre kirliliği ve kozmetik ürünlerinin yanlış kullanımı gibi çeşitli sebeplerden dolayı zamanla cilt kalitesini yitirmeye başlar. Dr.C.Tuna Cilt Bakım Serileri; cilt temizliğinden başlayarak her cilt tipi sorununa çözüm getiren ürünleri barındırır. Bu ve benzeri nedenler cildimizde kurumaya, matlaşmaya, sivilcelenmeye gözeneklerimizin kapanmasına ve daha birçok hoş görünmeyen cilt problemi ile karşı karşıya kalmamıza neden olur.

Cilt bakımının her aşamasında farklı cilt ihtiyaçlarına ve cilt tiplerine göre farklı ürünler gerekebilir.  Yenilikçi, bilimsel araştırmalar sonucunda Farmasi Laboratuvarları’nda geliştirilen bu ürünlerde amaç, yaşanan cilt problemlerine çözüm bulmak ve cildin kalitesini artırarak cilt sorunlarının önüne geçmektir.

Cilt bakımınız için seçeceğiniz ürünler;

Cilt sorununuza uygun çözümü sağlamalı,

Cildinizin ihtiyacını karşılamalı,

Cilt tipinize uygun olmalıdır.

EŞSİZ BİR CİLT GÜZELLİĞİ İÇİN

Dr.C.Tuna Cilt Bakım Rutini

Cilt bakımı evrensel değildir. Her cilt tipinin ihtiyacı farklıdır. Gerçek bir cilt bakımı yapabilmeniz için cilt tipinizi ve cildinizin ihtiyacını çok iyi belirlemeniz gerekir.

Bir diğer önemli nokta cilt bakımınızı tek bir ürünle tamamlamanız mümkün değildir. En etkili cilt bakımı rutininize karar verirken hangi ürünlerin bir arada ve hangi sırayla kullanılması gerektiğini bilmek oldukça önem taşır.

Dr.C.Tuna Cilt Bakım Serileri ile; cildinizin gençliğini ve doğal ışıltısını korumak şimdi sizin elinizde! Bunun için uygulayacağınız en temel cilt bakımı rutini ise Temizleme, Tonikleme, Güçlendirme ve Nemlendirme adımlarından oluşuyor.