3.5/594 Puan

Cilt zamana karşı koyamayan ve yaşlanma belirtilerini en hızlı şekilde gözler önüne seren hassaslıktadır. Bu sebeple cilt bakımına oldukça özen göstermeli ve cildin yaşlanmaya karşı direncini güçlendirecek ürünleri tercih etmelidir. Farmasi markası özel ürün serileri arasında yer alan Farmasi Age Reversist Serisi, cildinizin ihtiyaç duyduğu bu hassas bakımı sunabilecek kalite ve güçtedir. Altı farklı üründen oluşan ürün serisi, birbiri ardı sıra düzenli olarak kullanılırsa elde edilecek fayda da artacaktır. Eğer siz de cildinizi yaşlanma belirtilerine karşı daha dirençli kılmak ve korumak istiyorsanız vakit kaybetmeden Farmasi Age Reversist Serisi ile tanışmalısınız.

Farmasi Age Reversist Serisi Ürünleri ve Ürün Kodları

Farmasi Age Reversist Jel Temizleyici – 1104139

Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem – 1104198

Farmasi Age Reversist Serum – 1104199

Farmasi Age Reversist Krem – 1104142

Farmasi Age Reversist Göz Kremi – 1104200

Farmasi Age Reversist Gece Maskesi – 1104201

Farmasi Age Reversist Özel Çanta – 7000636

Farmasi Age Reversist Serisi Ürünlerinin Sağladığı Faydalar

  • Seride yer alan ürünlerden birisi olan Farmasi Age Reversist Jel Temizleyici sayesinde cildin derinlemesine temizlenmesi ve gözeneklerin tamamen arındırılması mümkündür. Ayrıca cildin yatıştırılması ve rahatlatılması aşamasında da etkili olan bu ürün sayesinde cilt çok daha yumuşak kalacaktır. Yağ içermeyen etkili formülü cildin nefes almasını ve ferahlamasını sağlamaktadır.
  • Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem ise ciltte yaşlanmaya karşı koruyucu bir bariyer gibi görev yapar. Oluşan ince çizgilerin ve kırışıklıkların dolmasını sağlayarak pürüzsüzlük oluşturur.
  • Farmasi Age Reversist Serum cilt üzerinde beliren daha derin çizgiler ve kırışıklıkların onarılması aşamasında etkili olan bir üründür. Düzenli kullanım sonucunda cildin ışıltı kazanmasını ve canlanmasını sağlar. Nem dengesinin korunması aşamasında da etkili olan ürün sayesinde cilt esnekliğini kaybetmemiş olur.
  • Farmasi Age Reversist Krem serideki en etkili ürünlerdendir diyebiliriz. Daha uygulandığı ilk anda etkisini gösteren bu ürün tek kullanımlık küçük paketler içinde müşteriye sunulur. Tüm cilt tipleri için kullanılması uygun görülmektedir.
  • Farmasi Age Reversist Göz Kremi ise hassas yapılı göz çevresini koruma altına alan ve oluşan ince çizgilerin görünümü hafifleten bir üründür. Ayrıca gözlerin altında meydana gelen torbalanma ve morlukların tedavisi aşamasında da etkili olmaktadır.
  • Seride yer alan ürünleri eğer isterseniz Farmasi Age Reversist Özel Çanta içerisinde toplayarak düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu çantayı da ürün kodunu belirterek ayrıca satın almanız mümkündür.
Satın Al