3.7/531 Puan

FARMASİ DR. CEVDET TUNA AGE REVERSIST SERUM 

Cilt her yaşta neme ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple cilt bakım ürünlerinin başlanma yaşı için çok ileri yaşlar olmaması gerektiği düşünülür. Doğru zamanda kullanılmaya başlanan cilt bakım ürünleri cildin uğrayabileceği zararlara karşı önceden önlem alıyor olacağı için cildin daha uzun süre sağlıklı kalmasına da fayda sağlayacaktır. Yaşlanma karşıtı serumlar ve diğer bakım ürünleri için doğru zaman dilimi yirmili yaşlar olarak gösterilebilir. Bu sayede cildin ihtiyaç duyduğu sıkılık ve güzellik uzun süreli kontrol altında tutulur. Farmasi Age Reversist Serum ile istenilen bu sonuca ulaşılması oldukça kolay olacaktır. Farmasi ailesinin gözde ürünleri arasında yer alan Age Reversist Serum ile cildin yoğun bir halde yenilenmesi sağlanırken, pürüzsüzlüğe ve dolgunlaşan yüz çizgilerine de ulaşmanıza daha kolay olacaktır. Farmasi Age Reversist Temizleyici Jel satın almak isteyenler için adrese gidin.

Farmasi Age Reversist Serumun özel olarak geliştirilmiş formülünün içeriğinde doğal bitki özleri bulunmaktadır. Zengin bitki özleri sayesinde cildin doğal yapısı korunur ve yaşlanmaya karşı geciktirici bir etkinin oluşması sağlanmaya çalışılır. Cilt dokusunda oluşan ince çizgiler ve kırışıklıkların Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Serum ile en aza indirgenmesine yardımcı olur. Ürün cilt altında enerji oluşumunu destekleyerek hücrelerin daha aktif olmasını sağlar ve cilt gençleşme performansını en yüksek seviyede tutmak için uğraşır. Serumun asıl amacı da zaten sorunlara karşı güçlü bir koruma sağlamak, yaşlanma belirtilerini en aza indirgemek ve olabildiğine geciktirmektir.

FARMASİ DR. CEVDET TUNA AGE REVERSIST SERUM 30 ML

Ürün Kodu: 1104199

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Serum Faydaları

  • Cilt sağlığının korunması için su içilmesi ne kadar gerekliyse doğru bakım ürünlerinin kullanılması ve neminin korunması da o kadar önemlidir. Tüm cilt tiplerine uyumlu olan bu ürün sayesinde ciltte nemlendiricilerin ulaşamadığı noktalara dahi ulaşılması mümkün olabilir.
  • Parfüm içermeyen özel formülü ile cildin tazelenme ve onarılma sürecinde etkili olmaktadır.
  • Cildin esasen ihtiyaç duyduğu aktiflerin cilde daha kolay ulaşması ve çok daha uyumlu bir halde çalışmasına yardımcı olmaktadır.
  • Ürün düzenli kullanım sonucu ciltte gözle görülebilir bir canlılık ve parlaklık oluşmasına yardım ederken bir diğer yandan da elastik yapının korunmasına katkı sağlanacaktır.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Serum Kullanımı

  • Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Serum sabah ve akşam olmak üzere gün içinde iki defa kullanılmalıdır.
  • Kullanılan bakım ürünleri arasında bir sıralama yapıldığında işlem sırası iki olarak ifade edilebilir. Çünkü serum kullanılmadan önce cildin iyice temizlenmiş olması gerekecektir.
  • Temizleme işlemi yapıldıktan sonra ele sıkılan birkaç damla serum sorun görülen ya da görülebilecek bölgelere ve boyuna sürülerek hafifçe cilde yedirilir.
  • Ürünün sürülmesi aşamasında nazik hareketlerle aşağıdan yukarıya olacak şekilde masaj yapılması tavsiye edilmektedir.
  • Uygulaması biten serumun kuruması için 2 dk. beklenmesi yeterli olmaktadır. Sonrasında aynı serinin nemlendirici ürünün kullanılması etkinin artmasına katkı sağlayacaktır.
Satın Al