3.7/521 Puan

FARMASİ DR.CEVDET TUNA AGE REVERSIST TEMİZLEYİCİ JEL

Cilt bakım ürünlerinin kullanım amacı sadece estetik açıdan güzel görünmek değildir. Esas önemli olan nokta cildin sağlığının korunması ve cilt sorunlarının tedavi edilerek istenilen güzelliğe kavuşulmasıdır. Durum böyle olunca doğru cilt bakım ürünlerinin kullanılması ve doğru sıralama ile kullanılmasının ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Cilt bakımı için gerekli görülen ilk aşama şüphesiz cildin temizlenmesi olacaktır. Makyajdan ve cilt gözeneklerinde biriken kirlerden arındırılan cilt, kullanılacak bakım ürünleri için hazırlanmış olur ve ulaşılmak istenen sonuca erişmek daha kolaydır. Farmasi markasına ait olan Age Reversist serisindeki ürünler tam anlamıyla cildin istediği bakımı sağlayacak özelliktedir. Farmasi Age Reversist Temizleyici Jel, seride bulunan diğer bakım ürünlerinin kullanılmasından önce cilde uygulanır ve ön hazırlığın tamamlanmasına yardımcı olur. Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti için linke tıklayarak inceleye bilirsiniz.

Kullanılan cilt temizleme ürünleri derinlemesine bir arındırma işlemi görürken bir diğer taraftan da cildin parlaklığını kazanmasına, daha zinde görünmesine ve gerçek bakım için hazırlanmasına yardımcı olur. Temizleme işlemi sonrasında cilt gözenekleri açılacağı ve hava alacağı için cilt çok daha sağlıklı görünür. Ayrıca cildin en çok ihtiyaç duyduğu nem faktörünün de bu sayede ciltte daha iyi nüfus edilmesi sağlanır. Farmasi Age Reversist Temizleyici Jel özellikle yağsız bir formülle hazırlanmış oluşu ve tüm cilt tiplerine uyum sağlayabildiği için kullanıcılar tarafında tercih edilebilirliği yüksek olan başarılı bir üründür.

FARMASİ DR.CEVDET TUNA AGE REVERSIST TEMİZLEYİCİ JEL 100 ML

Ürün Kodu: 1104139

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Temizleyici Jel Faydaları

 • Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Temizleyici Jel ürününün kullanılması sayesinde ciltteki makyaj kalıntıları ve ölü deri tam anlamıyla atılmış olur.
 • Ürün seride bulunan diğer ürünler ile birlikte kullanıldığında yaşlanmayı geciktirici bir etkiye de sahiptir.
 • Cildin ihtiyaç duyduğu temizliği sağlayarak bir sonraki aşamada kullanılacak ürünlerden daha fazla verim alınması için bir hazırlık niteliğindedir.
 • Gözeneklerde biriken kirleri temizleyerek ciltte bir pürüzsüzlük oluşturur.
 • Cildin yatıştırılması aşamasında oldukça etkili olduğu söylenebilir.
 • Ciltte oluşan tahrişin, kuruluğun, iritasyonun ve yüzey dehidrasyonunun en aza indirgenebilmesi için yardımcı olmaktadır.
 • Ürünün kullanılmasıyla birlikte cilt yapısında kolajen artışı gözlenmektedir.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Age Reversist Temizleyici Jel Kullanımı

 • Ürün Age Reversit serisindeki ürünlerin kullanılması sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Ürünü kullanırken maksimum verimin sağlanabilmesi için serideki diğer ürünleri de beraberinde kullanıyor olmak büyük ölçüde faydalı olacaktır.
 • Ürün kullanılmaya başlanırken ele bir miktar sıkılır ve jel kıvamlı ürün ılık su ile köpürtülür.
 • Ürün kullanılacağı zaman ciltteki makyajın temizlenmiş olması gerekmektedir. Makyajsız cilde uygulanan üründe önce yanaklardan başlanarak alına doğru gidilir ve bu uygulama sırasında dairesel hareketlerle cilde masaj yapıyormuş gibi nazik davranılmalıdır.
 • Tüm yüze uygulama yapıldıktan sora ılık su ile durulama yapılmalı ve sonrasında yumuşak bir havlu ile cilt kurulanmalıdır.
Satın Al