3.4/5924 Puan
TAM EKRAN GÜNCEL KATALOG

Farmasi Ağustos 2020 Kataloğu

Kadınlar ve erkekler için Farmasi Ağustos 2020 Kataloğu harika ürünlere yer veriyor. Erkekler için tıraş öncesinde ve sonrasında koruma sağlayan ürünler ve daha pek çok erkek ürünü bu katalogda yer bulmaktadır. Erkek ürünleri için özenle seçilmiş bu ayın ürünlerinde bir takım kampanyalar da yer alır. İndirim kampanyaları yanında yapılacak olan seçimlerde ekstra hediyeler de yer alabilir. Katalog içinde her ürün için ayrıntılı bilgi yer alır. Ürünler ile ilgili bilgilere internet üzerinden sağlanan kataloglar ile ulaşılabilmektedir.

Çocuklar için ya da bebekler için gerekli sağlık testlerinden geçen ürünler de Farmasi Ağustos 2020 Kataloğu ile elinize kadar gelir. Özellikle ebeveynlerin çocukları konusundaki hassasiyeti için farmasi çabasını artırır. Alelade bulunan ürünlerden ziyade bu ürünler içerikleri ile son derece sağlıklıdır. Ağız yolu ile alınan ürünler konusunda laboratuvar ortamında testler yapan Farmasi, uzmanlar tarafından sağlanan kontroller ile ürünleri kataloğa özenle yerleştirir. İçeriklerinde bulunan maddeler ve yapı gereği tam olarak sağlanan özellikler bakımından ürünler güvenle kullanıma uygundur. Çocukların korunmasını sağlayan ürünler ile mevsime uygun koruma Farmasi ile sağlanır.

Pratik ambalajları ile Farmasi Ağustos 2020 Kataloğu içinde yer alan ürünler kullanışlı yapıya sahiptirler. Özellikle tatil zamanında her alanda yapılan kullanım için ürünlerin kullanışlı olması önemlidir. Ambalaj bakımından zarar görmeyen ürünler ile kullanışı kolay ürünler katalogda bulunur. Bunun aynı sıra ferah ve hoş kokulu ürünler bitkisel içerikler ile birleşmiştir. Pek çok çiçek kokusunun yer aldığı ürün yelpazesinde ürünler için hoş kokulu içerikler üretilmiştir. Böylece geniş ve hoş ürün çeşitliliği oluşmuştur.

Pek çok test aşamasından geçerek kataloğa giren ürünler kullanım açısından pratiktir. Geniş alanda kullanılacak ürünler için özel ambalajlar Farmasi Ağustos 2020 Kataloğu, ürünlerinde de karşımıza çıkar. Ürün çeşitliliği bakımından her zaman standardını koruyan Farmasi, yeni ürünlerine özgü içerikleri bu katalogda da sunmaktadır. Ürünlerin sağlık açısından ve ferahlık açısından sağladığı faydalar yanında estetik açıdan sağladığı faydalar da incelemeye değer. Makyaj ürünleri konusunda sağlanan çeşitlilik Ağustos kataloğu için de geçerlidir. Her cilt yapısına uyum sağlayan ürünler ile istenen görüntü elde edilebilir. Ürünlerin en güzel yanı ise aynı anda pek çok işlev için kullanılmasıdır. Farmasi her geçen gün ürünlerine bir yenilik daha ekleyerek markasının değerini korumayı başarmaktadır.

Farmasi Ağustos 2020 Kataloğu Yeni Ürünler;

Yepyeni Kolonya Serisi İle Ferahla!

Damla Damla Ferahlık

Farmasi Aqua Kolonyası 225 ml – 1107523

Farmasi Lavanta Kolonyası 225 ml – 1107324

Farmasi Buket Kolonyası 225 ml – 1107524

Farmasi Limon Kolonyası 225 ml – 1107222

Farmasi Hera Parfümlü Vücut Losyonu 100 ml – 1119088

Farmasi Peach Bite 3 ‘lü Yüz Paleti 15 g – 1302520

Yeni Aksesuarlarımızı Keşfet!

Farmasi Oval Fondöten ve Pudra Fırçası – 9700645

Farmasi Oval Kapatıcı ve Kontür Pudra Fırçası – 9700646

Farmasi Yüz & Göz Fırça Seti – 9700280

Farmasi Sihirli Makyaj Süngeri – 9700647

Farmasi Kolay Tarama Sağlayan Saç Fırçası – 9700649