3.9/526 Puan

FARMASİ ALOE VERA MASKE

Farmasi bünyesinde üretilen aloe jel maskesi, tüm hassas ciltlere hitap etmektedir. Aloe maske, tamamen doğal içeriklerden oluşmakta ve içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Bu maske sayesinde, cildinizi yenileyebilir ve eski parlaklığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda %62 oranında aloe vera suyu içermektedir. Cildinize doğal bir dokunuş ağlamakla beraber, içerdiği değişik bitki aromaları ile de yüz hatlarınızın çatlamasını engellemektedir.

Tüm cilt türlerine uygundur. Yağlı, karma veya kuru ciltlere uygulanan bu maske, profesyonel bir bakım ürünü olarak da bilinmektedir. Maskenin diğer bir özelliği ise, cildi nemlendirmenin yanında, ciltlerin parlamasını ve yenilenmesini de sağlar. Uluslararası aloe bilim konseyi tarafından sertifikalı ve Ecocert onaylıdır. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde ciltlerin sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlar. Aloe vera maskesinin etkisi gün boyunca devam etmekte ve düzenli olarak kullanıldığında kesin çözümler üretmektedir.

ALOE MASKENİN KULLANIMI

Aloe maske içerisinde, sağlık açısından tehdit oluşturacak herhangi bir katkı maddesi bulundurmamaktadır. Uygulama konusunda öncelikle yapmanız gereken işlem, yüzünüzü, boynunuzu ve dekolte bölgesini yıkamaktır. Maskenin etkisi temiz ciltler üzerinde daha rahat belli olmaktadır. Yıkama işleminden sonra, yapmanız gereken tek şey elinize aldığınız bir miktar maskeyi masaj hareketleri ile sürmektir. Sürülen maskenin 15-20 dakika ciltte kalması yeterli olacaktır. Gereken süre dolduğunda ılık su yardımı ile maskenizi temizleyebilir ve yüzünüzü yıkayabilirsinizHaftada en 1 veya 2 kez uygulanmalıdır. Özellikle duştan çıktıktan sonra suyun buharı ile açılmış gözenekler için harika bir bakım ürünüdürBanyodan çıktıktan sonra hemen uygulayabilir ve cildinizin nemlenmesini sağlayabilirsiniz. Ciltlerin parlamasını ve yapacağınız makyajların ön plana çıkmasını sağlar. Aynı zamanda bu maske sayesinde cildiniz hak ettiği yumuşaklığa da kavuşacaktır.

MASKENİN FAYDALARI NELERDİR?

Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan, kozmetik ürünleri arasındaki en sağlıklı ürünlerden olan Aloe Maske içerdiği aktif karbon sayesinde, ciltlerde bulunan siyah noktaları ve kiri temizleyerek daha güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Ayrıca, tüm ciltlerine uygun olmakla beraber, göz, kulak, dudak ve saç çizgisi hariç tüm boyun bölgesinde rahatlık ile kullanılmaktadır. Kalın tabanlı uygulandığı takdirde, ciltlerde bulunan siyah noktaların kaybolmasını da sağlar. Bu maske sayesinde, cilt bakımınızı sağlıklı bir şekilde yapabilir ve tüm güzelliğinizi bir kez daha ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca, diğer kozmetik bakım ürünleri gibi ciltlerde kızarıklık ve yanma hissi de vermemektedir.

Aloe maske, ciltlerde oluşan yaraları ve yanık gibi deformasyonların iyileşmesine yardımcıdır. Aynı zamanda anti bakteriyel etkisi sayesinde enfeksiyon tedavilerinde ve sindirim sistemi rahatsızlıklarını destekler. Yorulmuş ve rengi solmuş ciltler üzerinde başarı sağlayan, yaşlanmayı geciktirmekte ve kırışıklıkların onarılmasını sağlamaktadır. Bu ürünün tüm faydalarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, cildiniz ile bu maskeyi tanıştırmaktır. Ayrıca deride oluşan çatlaklıkları ve cilt hastalıklarının çözümü içinde kullanılan maske, sivilce yaralarına da iyi geldiği bilinmektedir.

Etkisi kanıtlanmış bir yüz maskesidir. Tüm bakanlıklar tarafından onaylı olan bu ürünü farmasi kataloğunda bulabilir ve satın alabilirsiniz. Sağlıklı bir kozmetik ürünü olmakla beraber, cildinizin sizden istediği tüm bakım ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Ayrıca, koyu lekelerin azalmasına ve yüzeylerde bulunan damarların büzülmesini sağlamaktadır. 

Ürün kodu: 1104154

Satın Al