3/59 Puan

Farmasi Eurofesh Aloe Vera Jel Diş Macunu 112 G

Farmasi laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş formül Farmasi Eurofesh Aloe Vera Jel Diş Macunu, doğal bileşenleri mucizevi etkisi ile dişlerinize mükemmel bir bakım yapmaktadır. Gülüşlerinizi saklamaya gerek bırakmayan bu müthiş ürün sayesinde dişleriniz her zamankinden daha sağlıklı, daha beyaz ve daha parlak olacaktır. Kullanım sonrasında ağız içi alkaliliğinin arttığı sonucu görülmüştür. Aynı zamanda Farmasi Eurofesh Aloe Vera Jel Diş Macunu kullanıcılarının dişlerinde çürük oluşumunun da büyük ölçüde önüne geçildiğine şahitlik edilmiştir.

Diş yapısında plak oluşumlarını engellemeye yardımcı olan bu diş macunu, dişe zarar veren maddelere karşı doğal bir savunma gerçekleştirerek gözle görülmeyen bir kalkan oluşturur. Farmasi Eurofesh Aloe Vera Jel Diş Macunu içeriğinde sert aşındırıcı bulundurmadığı için ağız ve diş sağlığında derinlemesine temizlik sağlar. Ağız içerisinde gün boyunca hissedilebilen temizlik ve ferahlık hissi kişilerde özgüveni yükseltir ve daha iyi hissetmeye sebep olur. Farmasi Eurofesh Aloe Vera Jel Diş Macunu doğal bileşenleri sayesinde nefesinizi tazeler ve ağız bakımı için ihtiyacınız olan günlük bakımı hakkıyla yapar.

Farmasi Eurofesh Aloe Vera Jel Diş Macununun ayrıca sigara, çay ve kahve tüketiminden kaynaklanan sararmalara ne lekelere karşı temizleyici bir etkisi vardır. Dişlerinin güzel görünmesini isteyen ama ne sigaradan ne de çay ve kahveden vazgeçemeyenler için tam aranan üründür diyebiliriz. Ayrıca ürünün benzer diş macunlarına göre oldukça ekonomik olan fiyatı sağladığı faydalar düşünüldüğünde çok cazip görülmektedir.

Farmasi Eurofesh Aloe Vera Jel Diş Macunu isminden de anlaşılacağı gibi içeriğinde aloe vera ekstresi bulundurur. Bu doğal özler diş ve diş etlerine sayısız fayda sağlar.

Ürün Kodu: 1113005

Farmasi Eurofesh Aloe Vera Jel Diş Macunu Avantajları

  • Dişlere doğal bir beyazlık ve parlaklık kazandırır.
  • Plak ve diş taşlarının oluşmasını önler daha önceden oluşmuş olanların temizlenmesini sağlar.
  • Hassas diş ve diş etine sahip olan kişiler için de kullanımı uygundur.
  • Nefesin ferahlamasını sağlar ve ağız kokusu sorununu tamamen çözer.
  • İçeriğinde paraben ve triclosan içermediği için doğal bir üründür.
  • Sert aşındırıcı içermediği için diş etlerine zarar vermeden temizlik yapar.
  • SLS, floroid ve gluten içermemesi de büyük bir artı olarak görülür.
  • Aloe vera etkisiyle diş etlerinin rahatladığı ve sakinleştiği görülür. Diş köklerinin beslenmesini sağlar.
  • Doğal nane özünden gelen mentol ağız içinde canlandırıcı etki uyandırır.

Hassas dişlere özel derinlemesine temizlik.

Satın Al