3.4/51030 Puan

At kestanesi anavatanı Balkanlar ve Batı Asya’nın dağ ormanları olan, günümüzde sıcak bölgelerde yaşayan mucizevi bir ağaçtır.  Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli) eklem ağrıları, sırt ve boyun ağrıları, incinme ve burkulma sonrası yaşanan ağrı ve sızılar üzerinde etkilidir. Ağrıların hafiflemesi ve iyileşmesinde etkili olan Aescin isimli bitkisel enzimi içeriğinde bulunduran ürün, kılcal damarlar üzerinde güçlendirme etkisine sahip olması nedeniyle vücutta oluşan şişlik ve ödemin atılmasını sağlıyor. Ağrı kesici ve daha birçok alanda kullanılabilen Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli), Dr. Cevdet Tuna ürünleri içerisinde en çok bilinen ve sıklıkla kullanılan üründür diyebiliriz. Ürün içeriğinde bulunan etken maddeleri, sağladığı faydalar ve kullanım alanları hakkında daha kapsamlı bilgi edinerek kullanım sağlarsanız mucizevi etkisine şahitlik edebilirsiniz.

FARMASİ AT KESTANESİ BALSAMI ÜRÜN İÇERİĞİ

Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli)’nın en önemli etken maddesi adından da anlaşılabileceği gibi at kestanesi ekstrasıdır. Bunun yanında sarı kantaron, özel esansiyel yağlar, mentol ve nane içeren formülü sayesinde uygulama sırasında ciltte ferahlama hissi ile beraber rahatlama görülür. Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli)’nın yapısında bulunan Biberiye yağı kan dolaşımını hızlandırarak cildi sıkılaştırır ve daha genç bir görünüm sağlar. Altın Çiçek (Arnica Montana) yağı ise antiseptik ve mikrop öldürücü özelliğe sahiptir. Kas ve eklem ağrılarına iyi gelmektedir.

FARMASİ AT KESTANESİ BALSAMI KULLANIM ŞEKLİ

Kullanım şekline bakıldığında ağrı hissedilen bölgeye sürülen ürün masaj yapılarak cilde uygulanır. Ürünün cilde ilk temas ettiğinde bir soğukluk hissedilir ve ardından rahatlatıcı bir ferahlıkla ağrılarınızın hafiflediğini fark edebilirsiniz.

Farmasi At Kestanesi Balsamı (Masaj jeli) sadece ağrılar için kullanılmaz. Alın bölgesindeki ağrıların giderilmesinin yanında kılcal damar rahatsızlıklarının da (varislerde) kan dolaşımını düzenleyerek bacaklarda rahatlık hissi verir. Kadınların kullandıkları kırışıklık azaltıcı ve giderici kremlerin ana maddesi de at kestanesi ekstrasıdır. At kestanesi büzücü etkisiyle doğal bir gözenek sıkılaştırıcıdır.

FARMASİ AT KESTANESİ BALSAMI FAYDALARI

  • Vücudun çeşitli bölgelerinde hissedilen ağrıların giderilmesi aşamasında etkilidir.
  • Kan damarları ve yumuşak dokulara çeşitli faydalar sağlar.
  • Kasların yumuşaması, esneklik kazanması, ağrılara olan dayanıklılığının artmasına yardımcı olur.
  • Ayaklar ve bacaklardaki şişlikleri ve sıvı toplanmalarını rahatlatır.
  • Yorgun bacak ve ayak kaslarını dinlendirmeye yardımcı olur.
  • Boyun bölgesindeki ağrıları giderirken aynı zamanda bu bölgenin derisinin de sıkılaşmasını sağlar.
  • Düzenli kullanım sonrasında ciltte oluşmuş çatlamaların ve varislerin kaybolmasına fayda sağlar.
  • Vücutta kılcal damarların olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak daha parlak daha sıkı ve genç bir görünün kazanılmasında etkilidir.
  • Cilt gözeneklerinin küçülmesini ve bu sayede cildin daha temiz kalmasında etkilidir.

Gluten, triklosan, paraben ve parafin içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.  Açık olan yaralarda ve göz çevresinde kullanımı uygun değildir. Ürün Kodu: 1103011

Sipariş için 0553 371 6101 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Satın Al