3.8/533 Puan

Ayaklar bütün vücudun yükünü taşıdığı ve gün boyunca ayakkabı içinde havasız kaldığı için bakımı en çok hak eden vücut bölümümüzdür. Gün sonunda ayakların iyi şekilde temizlenmesi ve bakımının yapılması aksatılmamalıdır. Bunun yanında giyilen çorapların temizliğine ve tercih edilen ayakkabılara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayak bakımı çok önemli bir konu olmasına rağmen ne yazık ki çoğu zaman önemsenmez ve ihmal edilir. Bu yazımızda uygun fiyatıyla, sağladığı avantajlarla artık önemsemeniz konusunda yardımcı olacak Farmasi Ayak Bakım Serisi detaylarından bahsedeceğiz.

Mağazaların ciroları açısından ayak bakım ürünlerine bakıldığında da en az satış yapılan ürünler olduğu dikkat çekiyor olsa da bu kötü alışkanlığı yenmeli ve ayak bakımına gösterilen önemi arttırmalıyız. Farmasi markası çeşitli ürün grupları arasında ayak bakımını da ihmal etmemiş ve özel bakım serisi hazırlamıştır. Farmasi Ayak Bakım Serisi hem ayaklarınızın ihtiyaç duyduğu hassas bakımı sağlar hem de günden güne güzelleşen yumuşacık ayaklara kavuşmanızı kolaylaştırır. Eğer sizde ayaklarınıza yeteri kadar ilgi göstermediğinizi düşünüyor ve daha sağlıklı görünen ayaklarınız olmasını istiyorsanız Farmasi Ayak Bakım Serisi ile tanışmak için fazla vakit kaybetmemelisiniz.

Farmasi Ayak Bakım Serisinde Yer Alan Ürünler ve Ürün Kodları

  • C. Tuna Peeling Salt 250 ml – 1103166

(El ve Ayak Bakımı İçin Deniz Tuzu)

  • C. Tuna Foot Defense 100 ml – 1106001

(Jojoba ve Tatlı Badem Yağı Nemlendirici Ayak Kremi)

  • C. Tuna Cracked Heels 50 ml – 1103191

(Gliserin ve Shea Yağlı Çatlak Topuklar İçin Yoğun Bakım Kremi )

  • C. Tuna Odour Control 115 ml – 1106002

(Çay Ağacı Özlü Koku Önleyici Ayak Bakım Spreyi)

Farmasi Ayak Bakım Serisinin Faydaları Nelerdir?

  • Seride yer alan ürünlerden deniz tuzu kullanımı ile ayaklara peeling uygulaması yaparak ölü derilerin atılmasını sağlayabilir ve ayakların dinlendirilmesine yardımcı olabilirsiniz.
  • Günlük olarak kullanabileceğiniz nemlendirici ayak kremi ile ayaklarınıza masaj yaparak hem rahatlamasını sağlayabilir hem de gün içinde kaybedilen nemin geri kazanılmasına katkıda bulunabilirsiniz.
  • Özel formüle sahip olan yoğun bakım kremi kullanımı sayesinde çatlamış topuklarınızın pürüzsüzleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda masaj yaparak ayaklarınızın rahatlamasına da fayda sağlayan bu krem ile sertleşen topuklarınız çok daha yumuşak olacaktır.
  • Serinin son ürünü olan kötü ayak kokusunu önleyen bakım spreyi ile ayakların çok daha ferah ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.
Satın Al