3.4/5289 Puan

Farmasi ürünlerinin arasında en sık tercih edilenlerin başında kısa sürede sonuç vermesiyle insanların beklentilerini karşılıyor olması ve uygun fiyat politikasıyla Farmasi Dr. C. Tuna White Correct Cilt Aydınlatıcı Krem gelmektedir. Uzun yıllar süren çalışmalar sonrasında geliştirilen ve özel bitki karışımlarından elde edilen ürün kişide beklentisi olan daha genç, daha beyaz ve bunların yanında lekesiz ve pürüzsüz cildin oluşmasına olanak sağlamaktadır. Bebeklerin cildinde hissedilen ipeksi yapı ve yumuşaklık düzenli kullanım sonrasında oldukça makul sürelerde kişinin cildinde hissedilmektedir. Ürünlerin kullanım süresinin ve şeklinin daha sonra detaylı bir şekilde ele alacağımız düzende devam edilmesi sonrasında cildin istenmeyen yağ kalıntılarından, lekelerden ve hatta çillerden arındırılması mümkün olacaktır. Ürünün kullanımı yağlı, kuru ve karma ciltler için uygundur.

FARMASİ DR.C. TUNA CİLT AYDINLATICI KREM FAYDALARI

Farmasi Dr. C. Tuna White Correct Cilt Aydınlatıcı Krem bahsettiğimiz etkilerini içeriğinde bulunan Kum Zambağı, Yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü etkisiyle sağlamaktadır.

  • İçeriğinde bulunan Kum Zambağı, Yosun ve multivitamin özleri sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmeye yardımcı olur.
  • Düzenli bir kullanım sonrasında cildi çevresel etmenler nedeniyle yaşadığı olumsuzluklardan korumakta ve kısa sürede yumuşak bir his elde edilmesini sağlamaktadır.
  • Ciltte yaşa ve farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan kararmaların önüne geçmektedir.
  • Cilt yapısının hızlı bir şekilde yenilenmesini ölü derinin atılmasına yardımcı olarak fayda sağlamaktadır.
  • Cildin doğal bir tonu vardır ve zaman içerisinde bu tonlamada dengesizlikler yaşanmaktadır. Ürün cilt tonundaki eşitsizliklerin dengelenmesinde de aktif rol almaktadır.
  • Cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden SPF 22 faktöre kadar korumaktadır.
  • Cildin nem seviyesini arttırırken enerjik ve canlı görünmesine katkıda bulunmaktadır.

FARMASİ DR.C. TUNA CİLT AYDINLATICI KREM KULLANIM ŞEKLİ

Ürünün kullanım şekli birçok muadil ürüne kıyasla oldukça kolaydır. Bu da kullanım zorluğu nedeniyle tercih etmeyen kişilerin dahi ürünü tercih etmelerinin önünü açmaktadır. Yüz bölgesine ve boyun bölgesine daha sık tatbik edilen kremin günde 2 kez kullanımı bahsettiğimiz avantajları sağlamaktadır.

Muadil kremlerin geneli güneşlenme sonrasında ve makyaj öncesinde kullanılamazken Farmasi Dr. C. Tuna White Correct Cilt Aydınlatıcı Kremin güneşlenme sonrasında ve makyaj öncesinde dahi kullanımı uygundur. Makyaj yapmadan önce kremi kullanım şekli detaylarında belirttiğimiz şekilde kullanıp üzerine makyaj yapmanız mümkündür. Makyaj öncesi kullanılabiliyor olmasının kullanıcıya kullanım kolaylığı avantajı verir. Hafif yapısı nedeniyle de cilt tarafından kolay bir şekilde emilir.

Satın Al