3.4/5218 Puan

Farmasi Cilt Aydınlatıcı Sabun

Son zamanlarda adından en fazla söz ettiren ürünler arasında yer alan Farmasi Cilt Aydınlatıcı Sabun, Dr. Cevdet Tuna’nın White+ Correct ürün serisi içinde en fazla kullanılan ve tercih edilen ürünüdür. Farmasi markasına ait diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Farmasi’nin kendi laboratuvarlarında özel formüller ile hazırlanan ve geliştirilen Dr. Cevdet Tuna Cilt Beyazlatıcı Sabun, içeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde kısa sürede etkili sonuç alınabilme kolaylığı sağlamaktadır. Bu tarz ürünlerin tercih edildiğinde insanların çabuk sonuç alabilme konusunda aceleci davrandıklarını bildiğimizden, ilgili üründe muadillere nazaran çok daha hızlı sonuç alınabilmesi bizler için büyük bir avantaj olarak görülmektedir.

Özel vitaminlerle desteklenen ürün daha kullanılmaya başlandığı ilk günlerde etkisini ortaya koyabilen farklı bir üründür. Her cilt tipine uygun olması, aklında soru işaretiyle yaklaşan müşterilerin bile gönül rahatlığıyla ürünü kullanmaya başlamalarında etkili olmaktadır. Ürün dermatolojik olarak test edilmiştir. Cildin doğal yapısını destekler. Kullanılan üründen beklenen ve etkili sonucun alınabilmesi için kullanım şekline dikkat edilmesi ve düzenli kullanılması gerekli görülmektedir.

FARMASİ AYDINLATICI SABUN FAYDALARI

  • Farmasi Cilt Aydınlatıcı Sabun ciltte bulunan çil, güneş lekesi ve benzeri diğer lekelerin giderilmesinde faydalıdır.
  • Ciltte bulunan bazı bölgelerde çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan kararmaların aydınlatılması amacıyla kullanılabilir.
  • İçeriğinde bulunan özel bitki karışımlarının etkisiyle cildin pürüzsüz görünmesini sağlar.
  • Düzenli kullanım sonrasında cildin eski halinden çok daha beyaz ve çok daha genç görünmesinde etkili olur.
  • Cildin aydınlanmasının yanı sıra olduğundan çok daha yumuşak olmasında ve hatta ciltte ipeksi bir doku oluşmasında faydalıdır.
  • Ciltte leke görünümüne ve kararmaya neden olan cilt tonu renk dengesizliğini giderir. Deri altında bulunan renk pigmentlerinde koyu olanların diğer açık tonlara yaklaşmasını sağlar.
  • Cilt gözeneklerinde bulunan kirlerin arınmasına yardımcı olurken oluşan yağ kalıntılarının da giderilmesinde etkili olur.
  • Ciltteki ölü derinin atılmasına yardımcı olur ve cilt yapısının yenilenmesini kolaylaştırır.

FARMASİ CİLT AYDINLATICI SABUN KULLANIM ŞEKLİ

Ürünün kullanımı son derece kolaydır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa olacak şekilde her gün kullanılır. Kullanım sırasında cildin hafif nemli olması alınacak etkiyi yükseltecektir. Nemli cilde yumuşak hareketlerle sürülen Farmasi Cilt Aydınlatıcı Sabun, sonrasında hafifçe masaj yapılarak cilde uygulanır. Uygulama işlemi ardından yaklaşık olarak 2 ya da 3 dakika ciltte bekletildikten sonra soğuk su ile durulanması tavsiye edilir. Durulanan cilt yumuşak bir havlu yardımıyla kurulanmalıdır. Sabunun cilde sürüldüğü aşamada göze temas etmesi sakıncalı görülmektedir. Göze temas halinde bol su ile yıkanması önerilmektedir.

Sadece yüz bölgesinde bulunan lekelerin giderilmesi ya da cilt tonunun aydınlatılması için kullanılmaz. Farmasi Aydınlatıcı Sabun koltuk altı, diz, dirsek ve hatta bikini bölgesinde oluşan kararmalar da cilt renginin açılması için kullanılmaya uygundur. Ürünü özellikle sorunlu görülen bölgede kullanabileceğiniz gibi tüm vücut için de kullanabilirsiniz. Farmasi Cilt Aydınlatıcı Sabun’un duş sırasında tüm cilde uygulanmasında hiçbir sakınca görülmemektedir. Ürünün etkisinin arttırılması için set olarak ta satılan Dr. C.Tuna Yüz Beyazlatıcı Krem ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Satın Al