3.5/5107 Puan

Tamamen bitkisel çözüm yolları sunan Farmasi aynısefa yağı yüz kremi, zenginleştirilmiş formülü sayesinde bireylerin yüz cilt bakımına sağlıklı bir şekilde yardımcı olur. Farmasi kozmetik firması güvencesi ile satılan ürün, doğal bitkilerin bir araya getirilmesi ile tasarlanmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından onay almış, insan sağlığına zarar verecek maddeler içeriğinde barındırmaz. Farmasi aynısefa yağı yüz kremi aynı zamanda güzellik kremi olarak da bilinmektedir.

KREMİN FAYDALARI NELERDİR ?

Farmasi aynısefa yağı yüz kremi, doğal yöntemler ile hazırlandığı için cildi korur, onarır ve yatıştırır. Sağlık alanında yaygın bir kullanıma sahip olmakla beraber uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Aynısefa yağı yüz kremi kuru ve hassas cilt yapılarına uygundur.

  • Ferah bir cilde kavuşmanız için gerekli olan tüm bakımı sağlar.
  • Cildinizi nemlendirerek yumuşatır.
  • Yüzünüzün mikrop ve bakterilerden arındırılmasını sağlar.
  • Cildinizin ihtiyaç duyduğu vitaminleri temin eder ve yüzünüzün ilk parlaklığına kavuşmasına yardımcı olur.
  • Soğuk, sıcak ve diğer tüm hava durumlarının yüz cildinize verdiği baskıyı ve olumsuz etkenleri azaltır.

KREMİN KULLANIMI NASIL YAPILIR ?

Kuru ve hassas cilt yapılarına uygun olan Farmasi Aynısefa Yağı Yüz Kremi, kolay bir uygulamaya sahiptir. Yapmanız gereken tek şey yüzünüzü nemlendirmek ve elinize aldığınız bir miktar kremi dairesel hareketler ile sürmektir.

Düzenli kullanımlarda cildiniz tarafından hızlı emilir ve etkisini hemen gösterir.

Yüz kremini satın alabilir ve yüz cildinizin ihtiyacı olan tüm vitaminleri, tek bir ürün ile karşılayabilirsiniz. Sağlıklı bir yüz cildine kavuşmak için farmasi aynısefa yağı yüz kremini tercih edebilirsiniz.

Ürün Kodu:  1109204

Dr. C. Tuna Aynısefa Yağı Yüz Kremi 15 SPF faktöriyele kadar güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. Dermatolojik olarak test edilen yüz kremi gluten içermez.

Satın Al