3.3/57 Puan

Farmasi BB Krem – Açıktan Ortaya

Ürün Kodu: 1104058

Geçmişten günümüze güzellik kavramı kadınlar için her zaman en ön planda olmuştur. Bu uğurda harcanan emekler ve paralar oldukça fazladır. Kadınların güzel görünmek için cilt kusurlarını gizlemeye çalışmaları ve bu aşamada çeşitli yollara başvurdukları da bilinmektedir. Eski zamanlarda cilde sürülen tek renk pudralar ile bembeyaz suratlara sahip olan kadınların porselen bebek gibi göründükleri söylenmektedir. Zaman ilerledikçe cilt tonuna uygun renk fondöten ve pudralar çıkınca durum düzene girmiş ve son dönemlerde ortaya çıkan BB kremler sayesinde bu sorun tamamen çözülmüş denilebilir. Farmasi BB Krem All in One ile hem tam ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilir hem de uygun fiyatıyla boş yere paranızı harcamamış olursunuz.

Farmasi BB Krem Açıktan Ortaya, sahip olduğu ultra hafif formülünün etkisiyle cilt kusurlarını kapatırken gözenekleri tıkamaz. İçeriğinde cildin gün boyunca nemli kalmasını sağlayan Macademia Özü bulunur. Ayrıca ipek proteinleri sayesinde de cilt son derece yumuşak bir doku kazanır. B3 vitamini ile zenginleştirilmiş olması cildin doğal bir parlaklık kazanmasını sağlar. Yulaf Özü cildin beslenmesine ve kusurların onarılmasına yardımcı olurken, SPF 15 güneş ışınlarının cilde olan zararlarını engellemeye çalışır. Mimik ve yaşlanmalardan kaynaklı çizgilerin oluşmasını azaltmada etkili olan kolajen ve argan yağı kompleksi içerir.

Farmasi BB Krem Ligh to Medium asıl özelliği benzeri birçok ürüne göre çok daha doğal olmasıdır. Bunun en basit örneği benzer diğer ürünlerin içeriğin de nem sağlayıcı olarak hyalüronik asit bulunurken, Farmasi BB Krem All in One içeriğinde Makademya fındığı yağı bulunmasıdır.

Farmasi BB Krem All in One Kullanımı

Ürün kullanıma başlanmadan önce cildin temiz olmasına özen gösterilmelidir. Temiz cilde sürülecek olan krem küçük miktarda, dairesel hareketlerle ve yavaşça masaj yaparak uygulanır. Yüzün tamamına uygulanan krem sonrasında başka bir makyaj ürünü kullanılacaksa birkaç dakika yüzde sabitlenmesi ve cilt tonunu dengelemesi beklenmelidir. Farmasi BB Krem All in One uygulandıktan hemen sonra yüzünüzde gözle görülür bir pürüzsüzlük olduğunu hissedebilirsiniz.

BB Krem Nedir?

BB (BlemishBalm) Krem, Alman dermatologların geliştirdiği bir üründür. 1960 yıllarda piyasaya sürülen ürünün asıl amacı ameliyat ve depeeling sonrasında hastaların cilt dokularının korunmasını sağlamaktır. 1980’li yıllarda aynı ürün Uzakdoğu marketine de giriş yapmış ve burada güneş koruyucu ve cilt beyazlatıcı olarak anılmaya başlanmıştır. Kullanılan Uzak doğu markalarına ait BB kremlerin içeriğinde cilt beyazlatıcı özelliği olduğunu görebilirsiniz. Son günlerde daha fazla tercih edilmeye başlanan BB kremlerde genel olarak 2 ya da 3 renk seçeneği bulmanız mümkündür. Markalara göre değişebilen bu renk seçeneklerinde kullanıcılar kendi cilt renklerine en uygun olan ürünü tercih ederler. Fondötenler gibi çok fazla kapatıcı özelliği olmayan bu ürünlerin asıl amacı cilt tonundaki eşitsizliklerin düzeltilmesi ve geniş gözenekli ciltlerdeki kusurların çok daha az görünmesinin sağlanmasıdır.

Satın Al