3.5/557 Puan

Kadınların ciltleri yaradılış bakımından erkeklere göre daha hassas ve narindir. Özellikle soğuk kış aylarında soğuk havanın direkt yüze temas etmesi cildin kurumasına ve çatlamasına neden olmaktadır. Cildin kurumasını, çatlamasını ve yaşın ilerlemesiyle oluşması muhtemel olan kırışıkların önüne geçmek için cildin nem dengesinin korunmasını sağlamak gereklidir. Çünkü cildin yağ dengesinde azalma meydana gelirse zaman içerisinde susuz kalan bir çiçek misali kurur ve çatlar. Gençliğin ve güzel görünmenin ilk adımı düzenli olarak nemlendirici kremler kullanmaktan geçmektedir. Cildi nemlendirirken aynı zamanda yüzünüze doğal bir renk vermek için farmasi be fit renkli nemlendirici liğht ve medium olmak üzere iki farklı ürün çeşidi sunmaktadır.

Farmasinin, kozmetik ürünlerinin bulunduğu katalogda ya da https:// farmasiint.org internet sitesinde renkli nemlendirici krem 01 ürün kodu ile Tinted Moisturizer ürün adı altında açık tenli kişiler için 1302541 kodlu light, koyu tenliler için 1302542 kodlu medium be fit renkli nemlendirici kremi temin etmek oldukça kolaydır. Bazı nemlendiriciler sürüldükten sonra cilt tarafından emilmesi çok uzun süre alırken farmasi renkli nemlendirici krem,hafif ve yumuşak yapısıyla çok kolay emilir ve cilt üzerinde rahatsız edici bir his bırakmaz. Aynı anda hem nemlendirici olarak kullanılan hemde cilt kusurlarını hafif derecede kapatmak için ideal bir üründür.

BB KREMDEN FARKI NEDİR

BB kremle renkli nemlediricinin aynı özellikte ürünler olduğunu düşünenlerin sayısı oldukça fazladır. Oysaki iki ürününde kullanırken gösterdikleri etki farklıdır. Renkli nemlendirici, çok fazla dikkat çekmeyi sevmeyenlerin ciltlerini nemlendirmek ve yüzlerine çok az bir renk vermesi için kullanılan ve içerisinde eser miktarda güneş koruyucu bulunan bir üründür. Renkli nemlendirici kremin yüzde bulunan kusurları etkili bir şekilde fondöten ve bb krem gibi kamufle etmesini beklemek yanlıştır.

Renkli nemlendirici kremler daha etkili nemlendirme sağlarken bb kremin asıl görevi nemlendirme olmadığı için bu etkisi düşük seviyededir. Renkli nemlediricinin kusurları kamufle etme özelliği hafif düzeydeyken bb kremler fondöten kadar olmasa da oldukça etkili bir kapatıcı özelliği bulunmaktadır. En düşük güneş kreminde 30 faktör güneş koruyucu bulunuyor. Kaliteli bir bb krem satın alınca 30 faktörlü güneş kremide almış olursunuz. Asıl amacınız cildinizi nemlendirmek ve hafif bir renklendirme yapmaksa sizin için en ideal ürün farmasi be fit renkli nemlendirici kremdir. Daha yoğun kapatıcı etkisi olan bir ürün tercih ediyorsanız bb krem ya da fondöten kullanmalısınız.

Satın Al