3.3/517 Puan

Kadınların yüz hatlarını ortaya çıkaran, güzelliklerini bir adım daha belirginleştiren kaşlarının şeklidir. Bir kadının güzelliğinden bahsederken çoğu zaman kaşlarının güzelliğine ne kadar etki ettiğinden söz edilmektedir. Her dönem kaşların şekli modayla birlikte değişiklik göstermektedir. Doksanlı ve iki binli yıllarda yay gibi ince kaşlar modayken son yıllarda ince kaş kullanımının yerini kalın ve gür kaşlar almıştır. Çeşitli nedenlerden dolayı dökülen ve ince kaşa sahip birçok kadın kaş estetiği sayesinde istedikleri formda kaş dizaynı yaptırmaktadır. Genç yaşlarda gür ve sık olan kaş yapısı yaş ilerledikçe dökülmeler nedeniyle seyrelerek azalıyor. Doğal olarak dış görünüşün bir parçası olan kaşların dolgun ve gür olması kadınların çok hassas konuların başında gelmektedir. Çok farklı makyaj teknikleri kullanılarak kaşlarda oluşan açılmalar ve boşlukların doldurulma imkanı bulunmaktadır.

Kaş kontörünü yapmak için kaş için özel üretilmiş kalem ve farlar çok fazla işe yaramaktadır. Fakat kaşların dolgun ve gür görünmesi tek başına kadınları tatmin etmemektedir. Kadınlar bunun yanı sıra kaşların aşağı yukarı dağılmadan sabit durmasını ister. Bu sorunu çözmek için farmasi be fit kaş sabitleyici jel gibi ürünler kullanılmaktadır.

KAŞ SABİTLEYİCİ JELİN ÖZELLİKLERİ

Kaş sabitleyici jel kullanılmasının amacı, göz ve kaş makyajı yapıldıktan özellikle kaş üzerinde yapılan doldurma işlemlerinin dış etkenlere maruz kalarak bozulmasını önlemek için ve kaşların düzgün görünmesini desteklemek için kullanılan bir kozmetik üründür. Kaşlarda herhangi bir dökülme ya da seyrekliği olmayanlar sadece doğal bir görünüm elde etmek için kaş sabitleyici jel kullanmayı tercih edebiliyor. Özellikle özel gece ve davetler için yapılan gece makyajlarında kaşlarda ki boşluklar kalem ya da kaş rengine uygun bir far kullanılarak kapatılır. Gece boyu kaşın doğal formdaki görünümün bozulmaması için farmasi be fit şeffaf kaş sabitleyici jel sürülerek kaşların sabit kalması sağlanmaktadır.

Kaş sabitleyici jeli, http://farmasiint.org sitesi üzerinden linki tıklayarak farmasinin kadınların kaş görünümlerini daha doğal ve sabitleştirmek için üretmiş olduğu Be Fit şeffaf kaş sabitleyici jeline çok uygun fiyatlara üyelik avantajlarını kullanarak sahip olabilirsiniz. Birçok kaş sabitleyici jelin tam aksine FARMASİ kaş sabitleyici jel, uygulandıktan sonra kaşlarda yapışıklık ve ıslaklık hissi bırakmamaktadır. Şeffaf görünümde olan sabitleyici kaş jelleri kaşın olduğundan farklı görünmesini sağlamaz. Kaşın renginde kesinlikle değişiklik yapmamaktadır. Be fit şeffaf kaş jeli bütün gün kaşların doğal ve sabit kalmasını sağlamaktadır.

Satın Al