3.7/517 Puan

Cildi kuru olanlar sık sık nemlendirici kullanma ihtiyacı duymaktadır. Yüz bölgesinin nem oranını dengelemek için yüzümüzde makyaj olmaması ya da makyajın temizlenerek nemlendirici kullanılması gerekmektedir. Makyajınızı silmenize gerek kalmadan cildinizin nem dengesini sağlayabileceğiniz, serinletici etkisi bulunan makyaj sabitleyici yüz spreyleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda etkisini uzun süre cildinizde hissedebileceğiniz farmasi be fit serinletici ve sabitleyici yüz spreyinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Çok fonksiyonlu yüz spreyleri ne işe yarar ve nasıl kullanılmalıdır.? Serinletici ve sabitleyici yüz spreyi hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmayan okuyucuların makaleyi sonuna kadar okumalarını tavsiye ederiz.

Serinletici ve sabitleyici yüz spreyi kullanarak gün boyu kuruyan cildinizi nemlendirme yapabilirsiniz. Her zaman yanınızda yanınızda bulundurarak istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bunaltıcı yaz sıcaklarında serinlemek ve ferahlama ihtiyacınızı gidermek için farmasi be fit serinletici ve sabitleyici yüz spreyi kurtarıcınız olabilir. İçerinde bulunan yeşil çay, aloevera ve manolya çiçeğinin aroması sayesinde serinlik hissi verirken mis gibi kokmanızı sağlamaktadır. Makyajsız cildinizi nemlendirmek için ya da kokusu sayesinde rahatlama ihtiyacı duyduğunuz anlarda kullanılan yüz spreyini yüzünüze çok fazla yaklaştırmadan sıkmanız gerekmektedir. Yüzünüzden ortalama otuz kırk santim uzak tutarak sıkmanız yeterli olacaktır. Hangi amaçla yüz spreyi kullanırsanız kullanın sıkarken gözlerinizi kapatmayı unutmayın.

MAKYAJ SABİTLEYİCİ OLARAK KULLANIN

Kadınlar ne ister? Kadınlar her daim güzel görünmek ister. Bunun içinde her fedakarlığı göze alırlar. Mesela işe gitmek için ya da özel bir geceye hazırlanmak için zamanlarının büyük bir kısmını makyaj yapmak için ayırırlar. Büyük bir özenle yapılan makyajın bir kaç saat içinde bozulması büyük bir hayal kırıklığıdır. Ofiste, özel bir davette sık sık lavaboya gidip makyaj tazelemek istemiyorsanız farmasinin be fit ürünleri arasında bulunan serinletici ve sabitleyici yüz spreyi tam size göre bir ürün..

Makyaj yapmadan önce yüzünüzü sabunla ya da herhangi bir ürünle yıkayıp kurulamalısınız. Temiz cildiniz çok kuru ise nemlendirici sürüp beş dakika kadar cildinizin nemlendiriciyi emmesini bekleyin. Daha sonra makyajın uzun saatler bozulmadan sabit kalmasını sağlamak için farmasi serinletici ve sabitleyici yüz spreyini yüzünüze sıkın ve bir kaç dakika bekleyip makyajınızı yapın. Makyajınızı yaptıktan on on beş dakika sonra spreyi bir kat daha sıkarsanız çift kat etki elde etmiş olursunuz. Farmasi serinletici ve makyaj sabitleyici yüz spreyini,https://farmasiint.org/farmasi-be-fit-serinletici-ve-sabitleyici-yuz-spreyi linki üzerinden satın alabilirsiniz.

Satın Al