3.6/525 Puan

Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm

Koku insanların yaşamında son derece önemli olan bir olgu ki zaten beş duyularımızdan da bir tanesi. Kötü kokular nasıl insanların yaşam kalitesini etkiliyor ise iyi kokular da insanların moral ve motivasyonunu bir o kadar güçlendiriyor. Doğanın kendi içinde yer alan doğal güzel kokular kadar bir de bireylerin daha güzel kokması için olan çok özel ürünler var. İşte bu ürünlere genel olarak parfüm deniliyor.

Günümüzde birçok farklı yerli ya da yabancı markanın birbirinden özel parfümleri bulunuyor. İşte öylesi olan ve piyasaya sürüldüğü günden beri birçok kadının favorisi olan bir parfüm var. O ise Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm. Özellikle beyaz çiçeklerin kokusunu sevenlere hitap eden 1107499 ürün kodlu çok özel bir parfüm.

Ürün Hakkında Genel Bilgiler

Ürüne genel olarak bakıldığında söylenebilecek başlıca şeyler şunlardır: Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm, Farmasi markasının piyasaya sunduğu kadın parfümüdür. 50 ml son derece ergonomik tasarımı olan cam şişede piyasaya sunulmaktır. Metalik bir kapağı olup tasarımı itibarıyla kadınların çantalarına ebadı ne olursa olsun girebilecek türdendir. Markanın diğer ürünleri gibi yapılan özel çalışmalar sonrasında piyasaya sunulan kalıcı ve etkileyici kokusu ile hiçbir kadının vazgeçemeyeceği türden olan bir yapısı vardır. Gece, gündüz, genç yaşlı herkes rahatlıkla bu parfümü gündelik yaşamda ve özel günlerinde kullanabilir.

Ürün Bileşenlerine Genel Bakış

Bu genel bilgilerden sonra Farmasi Bianca EDP Kadın Parfüm hangi bileşenlerden oluşur sorusuna verilebilecek yanıt ise şu şekildedir: Üst notasında yasemin çiçeği ve taze notalar bulunur.Kalp notasında beyaz çiçekler, zambaklar ve baharatlı notalar yer alır. Dip notasında ise amber, sedir ağacı yer alır ki işte tüm bunlar bu parfüme çok başka bir hava verir. Kadınların kendisini yeniden keşfetmesine fırsat verir. Görüldüğü gibi son derece cesur bileşenleri olan bir parfümdür.

Kalıcı Etki İçin Nasıl Kullanılmalı?

Siz de bu çok özel parfümü kullanmak isterseniz yapmanız gereken daha uzun süreli kalıcı etki yaratmak için temiz olan cildinize uzak bir mesafeden püskürtmenizdir. Kol, boyun, göğüs kısmına uzaktan yeterli düzeyde püskürtülmesi gerekir.

Satın Al