3.5/531 Puan

Farmasi markasının doğal içerikli formüle sahip şifa kaynağı ürünlerinden oluşan Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisi, rahatlamanızı sağlayacak bir masaj etkisi sunarken, cildiniz yatışmasına da yardımcı olacaktır. Üstelik şikayetlerin giderilmesi konusunda daha fazla etki etmesi için formülü iki kat güçlendirilen Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisi cilde direkt uygulanabilen başarılı bir üründür. Marka müşterileri yaşadıkları boyun bölgesi ağrılarının, baş ve omuz ağrılarının, sırt tutulmalarının tedavisine yardımcı olarak Dr. C. Tuna masaj jeller serilerinden birisi olan Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisini güvenle ve severek kullanmaktadırlar. Ürün serisinde üç farklı boyda ürün bulunmaktadır. Ürünlerden ikisi güçlendirilmiş double effect formülüne sahiptir. Eğer siz de triklosan, paraben ve parafin içermeyen bu etkili ve sağlıklı ürün serisinden faydalanmak isterseniz tanışmak için vakit kaybetmemelisiniz.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisinde Bulunan Ürünler ve Ürün Kodları

Ürün serisinde yer almakta olan ürünlerin her biri eklem bölgelerinde meydana gelen ağrıların hafifletilmesi ve rahatlatılması aşamasında kullanılır. Ayrıca cilde canlılık kazandırması ve ferahlatması yönüyle de tavsiye edilmektedir.

Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli 500 ml – 1103010

Dr. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 125 ml – 1106011

Dr. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 250 ml – 1103211

 Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisinde Yer Alan Ürünlerin Faydaları

  • Farmasi biberli masaj jeli serisi özellikle geniş damar sendromu bulunan hastaların ağrılarının hafifletilmesi aşamasında fayda sağlayan ürünlerdir. Geniş damar sendromunun beraberinde getirdiği rahatsızlıklar bu ürünler kullanıldığında rahatlar ve hastaların ağrılı bölgelerinin yatıştırıldığı görülür.
  • Ürünlerin kullanımı ile kan dolaşımının çok daha düzenli bir hale getirilebildiği görülmektedir. Damar rahatsızlıklarının meydana getirdiği varisler ve kanda oluşan pıhtılaşma sorununa da önceden tedbir alabilmek için Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisinden faydalanılabilir.
  • Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisinin bilinen bir diğer faydası ise kilo vermek isteyen kişilere yardımcı oluyor olmasıdır. Bu amaçla kullanılacaksa spor yapmaya başlamadan önce incelmesi istenen bölgeye Farmasi Biberli Masaj Jeli Serisinde yer alan ürünlerden sürülmeli ve spor yaparken daha hızlı bir şekilde yağ yakımı sağlanmalıdır.
Satın Al