4.1/510 Puan

Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü

Ürün Kodu: 1107294

Farmasi parfüm kategorisinde hem erkeklerin hem de kadınların farklı notaları denemelerine fırsat tanıyacak çeşitlilikte ürünleri ekonomik fiyatlarla satışa sunmaya devam ediyor. Hem erkeklerin hem de kadınların parfüm kullanım sıklıklarına bakıldığında günümüz ekonomik şartlarında herkesin uygun fiyatlı ürün temin etme çabası içinde olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Erkeğin Kokusu sloganı ile katalog detaylarında yer alan Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü de bu beklentiye karşılık verecek ürünlerin başında gelmektedir. Brave serisinde yer alan ürün 60 ml ambalajıyla enerjik, zafer tutkunu ve asla pes etmeyen erkekleri simgelemektedir. Ürünün enerji veren hissi kesinlikle tazeleyici, ferahlatıcı notaları sayesinde mümkün olmaktadır.

Ağır koku sevmeyenlerin tercih edebileceği Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü çok hafif olmasına rağmen güçlü olma hissini erkek teninde net bir şekilde göstermektedir. Ürünün ferahlatıcı etkisi sıcak bir derinlik hissi de uyandırmaktadır. Parfüm kokusunun güzelliğini elbette cümlelere dökerek anlatabilmek çok zor. Fakat bazı kokular herkesin ilgisini çeker, adeta evrenseldir ya bu koku için de aynı şeyi rahatlıkla söyleyebiliriz. Parfümün çizgisi adeta erkeğin modern bir havaya bürünmesine yardımcı olmaktadır. Modernliğin yanında sofistik etkisi de kişinin çevresindeki hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini uyandıracaktır. Özgürlüğün ruhuna bürünmek ve bunun zevkini son damlasına kadar yaşamak isteyen erkeklerin uygun fiyatıyla kolaylıkla temin edebilecekleri bu ürünü tercihleri arasına almalarında yarar vardır.

Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü Özellikleri

Farmasi tarafından geliştirilen ve satışa sunulan parfümlerin üst, kalp ve dip olmak üzere 3 farklı notada tanımlandığını biliyoruz. Bu durum Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü için de geçerlidir. Bahsedilen notalar kullanıcıya ve çevresindekilere kokunun hissettirdiklerinin habercisidir. Farmasi Brave Deep EDP Erkek Parfümü dip notasında karamel, misk, paçuli ve amber esanslarına yer verilmiştir. Üst notada ise mandalina, limon, armut, ananas ve elma yer almaktadır. Can alıcı kalp notasında ise marine, lavanta, pembe biber ve kavun yer almaktadır. Ürün tanıtım amacıyla normalden çok daha uygun fiyatlarla Farmasi müşterileri ile buluşturulacaktır.