3.7/568 Puan

Çay ağacı bitkisi, ülkemizde ilk olarak farmasi cilt bakım ürünlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Söz konusu bitkinin faydaları diş etini de kapsamı nedeni ile macunların içeriğine de dahil olmuştur. Çay ağacı bitkisi Avustralya’da yetişmektedir. Aynı zamanda, çay ağacı bitkisi ile yetişen nanenin buluşması, dişlerimizin daha sağlıklı olmasını sağlamakla birlikte, bembeyaz bir yapıyı da beraberinde getirmektedir. Yine içerdiği nane sayesinde, ferah bir ağız kokusuna sahip olmamızı kolaylaştırmaktadır.

Vücudumuzun herhangi bir bölgesinde kullandığımız ürünler, kimyasal içeriğe sahipse, içerdiği toksinler cilt bölgesine temas sağlamaktadır. Toksinler zaman içerisinde farklı rahatsızlıkları da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, kişisel bakım ürünlerini seçerken veya satın alırken içeriğinin tamamen doğal olmasına önem vermeliyiz. Farmasi çay ağacı diş macunu tamamen doğanın bizlere hediye etmiş olduğu bitkiler ile tasarlanmaktadır. Ayrıca, insan sağlığına zarar verecek herhangi bir maddeyi de içerisinde barındırmamaktadır.

Diş bakımı genel olarak, düzenli olarak günde 2 veya 3 defa dişlerin fırçalanması ile yapılmaktadır. Bu fırçalama dışarıda satılan diş macunları ile yapıldığı için, aslında bakım sırasında diş etlerimize zarar verdiğimizin farkında değiliz. Daha açık bir dille anlatılması gerekirse, marketlerden satın aldığınız birçok diş macununun içerisinde SLS Paraben gibi, kimyasal maddeler bulunmaktadır. Diş fırçalama işlemleri sırasında, bu maddelerin dişlerimiz üzerinden vücuda ulaşma olasılığı oldukça yüksektir. Bu riskler tıp dünyasında sıkça dile getirilmektedir. Fakat farmasi çay ağacı diş macunu ürününde ise, bu gibi sağlığa zarar verecek maddeler bulunmamaktadır.

Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Kozmetik dünyasının önde gelen firması tarafından geliştirilen Dr. C. Tuna Çay Ağacı ve Naneli Diş Macunu, AR-GE laboratuvarlarında çeşitli deneylerden geçirilmektedir. Sağlıklı bir ürün olması ve kullanıcının doğru bir şekilde faydalanabilmesi için düşünülen bitkisel çözümler, yine Farmasi tarafından uygulanmaktadır. Farmasi DR. Cevdet Tuna çay ağacı ve naneli diş macunu, anti bakteriyel ve anti fugal özelliğine de sahiptir. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe firmanın doğal ürünler konseptine uygun olacak bir şekilde tasarlanmaktadır. Özel formülü sayesinde, tüm diş eti rahatsızlıklarına iyi gelmekle beraber, Uzman Doktor Cevdet Tuna’nın formülleri ile geliştirilmiştir.

ÜRÜNÜN FAYDALARI

Farmasi çay ağacı ve naneli diş macunu, herhangi bir GLUTEN veya PARABEN içermediği için insan sağlığına zarar vermemektedir. Herhangi bir aşındırıcı etkisi olmamakla beraber, dişlerinizin kanamasını önler ve temizlik sırasında diş kenarlarınızın da parlamasını sağlar. Ayrıca doğal bir beyazlık kazandırmakta ve ağzınız için de kuruluk ve dişlerinizde çürük oluşumunu engellemeyi destekler. Genel olarak 112 gram tüpler halinde satılmaktadır.  Sağlıklı diş yapısının oluşmasına yardımcı olurken, çürük dişlerde meydana gelen ağrıları azaltmaktadır.

Ayrıca hassas diş etlerinde oluşan yararların iyileşme sürecini hızlandırmakta ve ağız bakımınızın kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Dişlerinizde sigara veya alkol yüzünden oluşmuş olan sarılıkları da ilk günkü beyazlığına kavuşturmaktadır. Ayrıca ağızınızın kokmasını da engellemekle beraber, tatar ve bakterileri de ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Farmasi çay ağacı ve naneli diş macunu yoğun bitkisel formülü sayesinde nefesinizin daha ferah olmasını sağlar ve misvak özünde bir parlaklığa kavuşturur.

Sağlıklı bir şekilde ağız içi bakımınızı yapmak ve diş kanamalarınızı önlemek için sizde farmasi tarafından geliştirilen diş macunlarını tercih ederek, beyaz gülüşlere sahip olabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla satışa sunulan diş macununu, farmasi ürün kataloğundan sipariş verebilirsiniz.

Ürün kodu: 1113527

Satın Al