3.7/5104 Puan

Farmasi Çay Ağacı Yağı Krem Balsam

Stok Kodu: 1109072

Çay ağacı yağı son zamanların en popüler ürünlerinden biri olmaya aday gösterilmektedir. Bu mucizevi yağın cilt için sağladığı çeşitli faydalar göz ününe alındığında tabi ki Farmasi markasının ürün portföyünde yer almaması düşünülemez. Büyük bir özenle geliştirilmiş olan formülü ve güçlü etkisini denemeniz için Farmasi Çay Ağacı Yağı Krem Balsam mutlaka kullanmanız gereken bir üründür. Cilt tarafından kolayca emiliyor oluşu ve geride bıraktığı yumuşak etkisi sayesinden Farmasi Çay Ağacı Yağı Krem Balsamdan asla vazgeçemeyeceksiniz. Pürüzsüz ve mat bir cilde sahip olmak isteyenlerin, aynı zamanda cildini koruma altında tutmak isteyenlerin en doğru tercihi Farmasi Çay Ağacı Yağı Krem Balsam.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Krem Balsam Özellikleri Nelerdir?

Farmasi Çay Ağacı Yağı Krem Balsam, cildin ihtiyacı olan nemin kazanılmasında ve cilt deformasyonunun önüne geçilmesinde oldukça başarılıdır. Cildi beslerken bir diğer taraftan da güçlü bir koruma sağlar. Ürün formülünde çay ağacı yağı ile birlikte yer alan havuç yağı da uyumlu bir birliktelik sağlamıştır.

Dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş olan Farmasi Çay Ağacı Yağı Krem Balsam gluten, paraben, fragrance ve allerjen içermez, güvenle kullanabilecek bir üründür. Cilde uygulama sırasında dairesel hareketler ile masaj yapar gibi sürülmesi önerilmektedir. Balsam yapıda geliştirilmiş nazik formülü ile tüm gün boyunca istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün ambalajı çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz şekilde oluşturulduğu için avantaj sağlayacaktır.

Çay Ağacı Yağının Faydaları Nelerdir?

  • Çay ağacı yağının en bilindik yönü güçlü bir antiviral ve antibakteriyel özelliğe sahip oluşudur. Bu özelliği sayesinde de cildi dışarıdan gelebilecek etkilere karşı koruma altına alır. Bir diğer taraftan da ciltte meydana gelen deformasyonlarında önünü keserek iyileşmesini kolaylaştırır.
  • Özellikle çok kişinin şikayetçi olduğu sivilce ve akne sorunu ile mücadele etmenizde büyük bir fayda gösterir.
  • Yaz dönemlerinin korkulu rüyası olan sinek ısırıkları ve böcek sokmalarına karşı da etkili olan çay ağacı yağı, oluşan kızarıklık ve yaraların hızlı şekilde geçmesini sağlar.
  • Antiviral etkisinin gücü ile ağız ve burun çevresinde oluşan uçuklar için de etkilidir.
  • Çay ağacı yağı saç derisi sağlığının korunmasında da büyük bir role sahiptir. Ciltte meydana gelen kuruluk ve kepek sorunu ile mücadele eder.

Dr.C.Tuna Çay Ağacı Yağı Krem Balsam Karma ve Yağlı Ciltler için uygundur.

Satın Al