4/58 Puan

Farmasi Double Last Extend Çift Etkili Maskara

Makyaj teknolojisinin artması ve gelişmesi moda trendlerinde değişimlere sebep olmuştur. Makyaja gösterilen rağbet boya ve makyaj malzemesi endüstrisinde ki gelişmelerce değişkenlik göstermiştir. İvmelenen sektör gün geçtikçe daha teknolojik ve daha çekici bir hal almaya başlamıştır.

Farmasi kişisel bakım alanında kendisini çok geliştirmiş bir firmadır. Müşterilerine sunduğu maskara çeşitleri son teknoloji ile donatılmıştır. Kirpiklerin dostu rimeller diğer adıyla maskaralar Farmasi’nin üzerinde çalıştığı makyaj malzemelerindendir. Konu makyaj olunca Farmasi maskara çeşitlerinden söz etmemek olmaz. Son döneme damgasını vuran Farmasi markasına ait bir rimel var ki hanımların gözdesi olmuştur. Bu rimel Farmasi çift etkili maskaradan başkası değildir. Double lash extend olarak da geçen Farmasi çift etkili maskara şu an stoklarda yerini almış bulunmaktadır. Bu maskaranın en önemli özelliği takma kirpik takmış izlenimi ve rahatlığı vermesidir. Maskaranın özel bir fırçası bulunur ve bu fırça sayesinde kirpiklere baştan sonuna kadar ulaşabilmek mümkündür. Sert ve kalıcı etkisi ile kullanıcılarından tam not alan Farmasi çift etkili maskara kirpiklere hem hacim verir hem de daha uzun bir görünüm elde edilmesini sağlar. Ayrıca kirpiklerin uzatıldığı da tespit edilmiştir. Maskaranın kullanım şekli ise iki basit adımda gerçekleşir. İlk olarak kullandığınız da kirpiklerinize hacim etkisi sağlar. Ardından ikinci kez kullanımda kirpikleriniz tek tek taranmışçasına ayrışır ve ipeksi görünüm kazanır. Kirpikleriniz hacim etkisi ile daha göz alıcı bir hale gelir. Ayrıca renkli kutusu ve aynı renkte fırçası ile ortamlarda tarz olmanızı sağlar. Hem alt kirpik için hem de üst kirpik için rahatça uygulanmaya müsait olan Farmasi çift etkili maskara gözlerinizi ortaya çıkararak ışık saçmanızı sağlar. Dolgun kirpikler, irileşen gözler ve ortaya çıkan yüz hatları sadece tek bir makyaj malzemesi ile artık mümkün. Basit bir maskaradan daha fazlası için Farmasi’nin çift etkili olan maskarasını tercih edin.

Ürün Kodu: 1301518

Makyajda devrim yaratan Farmasi’nin bu maskarası maskara severler için harika bir seçenektir. İndirimli ve uygun fiyatı ile cebinizin dostu olan Farmasi size makyajı sağlıklı ve kaliteli olarak sunmaktadır. Kolay ödeme seçenekleri ile de en kısa sürede Farmasi çift etkili maskaranıza kavuşabilirsiniz.

Satın Al