3.7/5111 Puan

Cilt yapısı özellikle ileri yaş gruplarında karşı konulamaz deformasyona uğramaktadır. Cildin mevcut elastik yapısını korumak ve daha sağlıklı görünmesini sağlamak için bakım yapılması şarttır. Bu durum göz çevresi gibi yüz bölgesindeki diğer kısımlara göre yaklaşık 10 kat daha ince olan bir bölge için çok daha önemli görülmektedir. Diğer bölgelere göre daha ince olması sebebiyle göz çevresinde yaşlılık belirtileri çok daha fazla belli olmaktadır ve tahriş olasılığı daha yüksektir. Dr. C. Tuna ürün ailesinin yeni gözdelerinden olan Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi, göz çevresi bakımı için tam olarak istenileni sunabilen bir üründür. İçeriğinde tamamen doğal olan bileşenleri kullanarak formüle edilmiş olması üründen sağlanan faydanın daha sağlıklı ve uzun süreli olmasını da beraberinde getirir. Tanıtımını gerçekleştireceğimiz ve yazının sonunda sizlerin yorum bölümü aracılığıyla aklınıza takılan soruları bize sorup, oldukça makul sürelerde yanıtlar alabileceğiniz ürünün

Ürün Kodu: 1104200 olarak kataloglarda yer almaktadır.

Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi düzenli kullanım sonucu göz çevresinde beliren yorgunluk görünümünü ortadan kaldırır ve çok daha pürüzsüz bir ifadeye sahip olunmasını sağlar. Özellikle göz çevresinde bulunan çizgileri yok eder ve gözaltı torbalanması ile savaşır. Ayrıca normal bir gözaltı ya da göz çevresi kreminden çok daha fazlasını sunabilen bu ürüne, Farmasi markasına ait diğer tüm ürünler gibi benzer markaların ürünlerinden çok daha uygun fiyatlı sahip olabilmeniz mümkündür. Ayrıca Age Reversist Cilt Bakım Krem ile alakalı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi ile zamana meydan okumak sizin elinizdedir. Bu özel ürünün içeriğinde Plankton Ekstresi bulunmaktadır. Plankton Ekstresi, Fransa’nın kuzey batısını kapsayan Atlantik Okyanusundaki Brest kıyıları boyunca bol miktarda yetişmekte olan Marin mikroorganizması sayesinde elde edilmektedir.  Bununla beraber vitamin ve de mineral yoğunluğu oldukça zengin olan bir maddedir. Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi içeriğindeki bu etkili madde, cilt yapısı içerisinde yer alan Kalojen yapı, Seramid ve HyalüronikAsiti harekete geçip aktifleşmesini sağlayarak, cildin kendisini toparlamasına, daha sıkı ve parlak görünmesine neden olmaktadır. Hassas ciltlere yönelik yapılan testlerden başarıyla çıkmış olan bu ürün için tüm cilt tiplerine uygun olduğu söylenebilir.

Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi Faydaları Nelerdir?

  • Göz çevresindeki yorgunluk belirtileri ile savaşır
  • Oluşan ince çizgilerin düzgünleştirilmesini sağlar
  • Gözaltı morluklarını azaltır, torbaları engeller ve kırışıklık görünümünü azaltır
  • Gözaltı ve çevresine bakım yaparak nemin korunmasını sağlar
  • Göz çevresini dış strese bağlı oluşan olumsuz etkilere karşı koruma altına alır

Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi Nasıl Kullanılır?

Bu ürün sağladığı etki yanında göz çevresini gerçek anlamda nemlendirmesi sebebiyle oldukça fazla tercih edilir. Ürünün aşağıdaki işlem basamakları ile uygulanması doğru olacaktır.

  1. Ürün iki göz çevresine de 4-5 noktaya gelecek şekilde yerleştirilir.
  2. Sonrasında yüzük parmak yardımıyla krem göz çevresine yayılır. Bu aşamada oldukça hassas olunması ve masaj yapar gibi davranılması gerekir.
  3. Sürme işlemi bittikten sonra kremin kuruması için 1-2 dk beklenmesi uygun olacaktır.
Satın Al