3.9/529 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici

Ürün Kodu: 1104179

Gün içerisinde hava kirlilikleri, makyaj ve makyaj kalıntıları gibi pek çok neden pek fark edilmese veya önemsenmese de ciltte pürüzler oluşturmaktadır. Bir noktada ciltte oluşan pürüzler dahi yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan cilt deformasyonunun hızlanmasına neden olduğundan insanlar tarafından önemsenmeye başlamakta ve bunun ortadan kaldırılması için ürün veya teknik arayışına girilmektedir. Bu süreçte kimi insanların maddi durumlarını aşan ürünler dahi tercih etmelerine rağmen beklentilerinin karşılanmadığı büyük bir pazar ürün geliştiriciler, kozmetik firmaları tarafından ortaya çıkarılmıştır. Fakat Farmasi tarafından formülü geliştirilen Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici ürün önümüzdeki günlerde satışa sunulduğunda aslında beklentilerin muadil ürünlerle kıyaslandığında çok daha ekonomik maliyetlerle de karşılanabileceği görülmektedir.

White+ Correct Serisi içerisinde yer alan Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici geliştirilen formülü sayesinde kazandığı özel yapı ile yumuşak tanecikleri ortaya çıkarmıştır. Taneciklerin yumuşak olması insanların zorlanmadan parmaklarını zarifçe kullandıklarında yüzlerine ürünü konumlandırmalarını sağlamaktadır. Taneciklerin yumuşak olması, ürünün özel yapısı kişiye çok özel ve güzel bir temizlik deneyimi sunmaktadır. Özellikle makyajınızı ve makyaj kalıntılarını temizlerken bunda faydası olan özel ürünleri tercih etmeniz kalıntıların sorunsuz bir şekilde ciltten arındırılması ve cildin nefes alabilmesi açısından önemlidir.

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici Kullanımı

Ciltte farklı nedenler sonucu ortaya çıkabilecek pürüzlerin, kalıntıların ortadan kaldırılması için cildin temizlenmesinin ardından bir miktarı Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici ile biraz su alarak ikisini birleştirin. Birleşim sonrasında ortaya sizlerin de kolaylıkla fark edebileceğiniz, muadil ürünlerden yapısını ayırt edebileceğiniz ipeksi bir yapı ortaya çıkacaktır. İpeksi yapısı sayesinde uygulama esnasında dahi sizlere hoş bir deneyim kazandıracak ürünü parmak uçlarınızı kullanarak masaj hareketleri tercih ederek yüzünüze uygulamalı ve sonrasında durulamalısınız.

Farmasi Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici kullanımı esnasında ürünü gözünüzle temas ettirmemeye kesinlikle özen göstermeniz gerekmektedir. Günlük olarak uygulanması tavsiye edilmeyen ürünün cilde haftada bir veya iki kez uygulanması tavsiye edilmektedir. Düzenli kullanımın kısa sürelerde çok etkili sonuçlar ortaya çıkaracağı ve bunun geliştirilen formülü sayesinde güzel bir kullanım deneyimi ile sağlanacağı muhakkaktır.

Satın Al