3.6/558 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun

Ürün Kodu: 1119059

Son zamanlara damgasını vuran cilt aydınlatıcı sabunlar neredeyse her eve girmiş durumda. Üstelik bu sabunlar cildin parlak ve pürüzsüz görünmesinde de oldukça etkili. Farmasi markası ürünleri arasında da yerini almış olan ve çok sayıda kullanıcının yakından takip ettiği aydınlatıcı sabunları henüz denemeyenler için tavsiyemizdir vakit kaybetmeyin. Farmasi markasının yeni çıkarmış olduğu Farmasi Dr. C. Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun eğer düzenli bir şekilde kullanılır ve White+ Correct serisinde yer alan diğer ürünler ile de etkisi arttırılırsa elde edilen sonuçtan memnun kalacağınızı söyleyebiliriz. Cildinizde meydana gelen lekelerin azalmasını, cilt renk tonunuzun daha aydınlık görünmesini ve yumuşacık pürüzsüz bir cildinizin olmasını istiyorsanız Farmasi Dr. C. Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun ile hemen tanışın.

Farmasi Dr. C. Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun Faydaları

  • Ürün ciltte bulunan renk eşitsizliklerini gidererek daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.
  • Oluşan çil, kızarıklık, sivilce izi ya da güneş lekesi gibi zor iyileşen cilt sorunlarının ortadan kaldırılmasında ve görünümlerinin azaltılasında etkilidir.
  • Cildin herhangi bir bölümünde meydana gelmiş istenmeyen kararmalarda renk tonunun açılması içinde kullanılır ve başarılıdır. Bunu yaparken koyu renge sahip olan renk pigmentleri üzerinde yoğunlaşarak açılmasını sağlar.
  • Düzenli bir şekilde kullanılmasının ardından çok daha geç ve ışıl ışıl bir cilde kavuşmanızı sağlar.
  • Cildi aydınlatmakla kalmaz aynı zamanda yumuşacık olmasını ve ipeksi bir doku kazanmasını da destekler.
  • Farmasi Dr. C. Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun cildin aydınlık bir görünüm kazanmasında etki gösterirken bir diğer yandan da gözeneklerde biriken kirlerin temizlenmesini sağlar.
  • Ciltte bulunan ölü deri kalıntılarını atarak gözeneklerin küçültülesinde olumlu bir etki gösterir.

Farmasi Dr. C. Tuna Cilt Aydınlatıcı Sabun Nasıl Kullanılır?

Ürün kullanımı son derece kolay olacaktır. Düzenli olarak her gün saba akşam günde iki defa olacak şekilde kullanılması uygun görülür. Eğer kullanılacağı zaman cilt biraz nemli olursa daha fazla etki edecektir. Ürün cilde sürüldükten sonra hafif hareketlerle sanki cilde masaj yapıyormuş gibi uygulama yapılır ve ardından yaklaşık 3 dk. kadar ciltte bekletilir. Bekleme süresi sonunda soğuk su ile yıkanarak cilt temizlenir. Göze temas ettirilmemesine dikkat ediniz. Göze temas durumlarında bol suyla yıkayınız.

Satın Al