3.8/569 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Sabun

Ürün Kodu: 1119062

Gül, her zaman insanlar üzerinde pozitif etki oluşturmuştur. Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Sabun ürünü ile bu etkiyi halen devam ettirme amacı taşır. Yaz kış demeden bütün yıl boyunca canlı ve ferah cilde sahip olmak isteyen kullanıcıları hayallerine kavuşturur. Doğada yer alan güzellik sırlarını formülize ederek ürünler ortaya çıkartır. Bu ürünler doğal bitki özleri içerir. Botanik malzemelerden ilham alarak kullanıcılarına taze ve ışıltılı cilde sahip olma imkânı tanır.

Dış etkenler,hava koşulları, yapılan makyajlar ve oluşan makyaj kalıntıları cildin hava almasını engeller. Aynı zamanda bu etkenler cildin canlılığını adeta sömürür. Solgun, yıpranmış, hasarlı bir cilt görüntüsüyle kişileri kendileriyle baş başa bırakır. İşte tam bu noktada Farmasi uzmanlığının tecrübeleriyle ve doğadan aldıkları ilhamla oluşturdukları pure rose sabun imdada koşar. Saf gül içerikli bu ürünün kullanılmasıyla aynaya küsen birçok kişi aynayla barışır. Yüzlerde tebessüm oluşmasını sağlar. Ayrıca gülün sunmuş olduğu ferahlatıcı ve huzur verici masum parfümsü kokusu sayesinde gün boyu neşeli bir his bırakır. Paha biçilmez doğal bir ürün olan bu sabun sayesinde pürüzsüz ve taze bir cilde sahip olmak artık çok kolay.

Genel Bakış

Gülün ve gül özlü ürünlerin faydaları saymakla bitmez. Bu faydaların hepsini bir çatı altında toplayan Farmasi Pure Rose Serisi sabun ürünü sayesinde ciltte oluşan olumsuzlukları yok eder. Ürünün faydalarından sadece birkaçı aşağıda yer almaktadır.

l Cildi derinlemesine temizler.

l Cilde renk ve ışıltı katar.

l Ciltteki akneleri azaltır ve düzenli kullanımda yok eder.

l Siyah noktaları kaybeder ve düzenli kullanımda tekrar oluşmasını engeller.

l Cildi besler ve yumuşacık yapar.

l Ciltteki ölü deriyi kaldırarak cildin yenilenmesini sağlar.

l Cildi tertemiz yaptığı için ardından makyaj yapılması halinde makyajın daha pürüzsüz olmasını sağlar.

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Sabun kullanıcılarına bunların haricinde soğuk kış günleri için de kalkan olmayı vaat eder. Kullanıcıların memnuniyetleri firmanın bu vaatlerinde haklı olduğunu göstermektedir. Taze ve duru bir cilde sahip olanlar için mucizevi bir cilt bakım ritüelinin oluşmasını sağlayan bir üründür.

Kullanımı

Cilt bakımı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ürünün tarif edildiği şekilde uygulanmasıdır. Çünkü her ürünün kendisine ait özel kullanım şekilleri ve zamanları vardır. Söz konusu Farmasi Dr. C.Tuna Pure Rose Sabun ürününü sabah ve akşam kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu ürün ihtiyaca binaen istenildiği şekilde uygulanabilir. Yani hem el hem yüz hem vücut temizliği için kullanılması uygundur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Satın Al