3.4/5133 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Serisi

DOĞANIN CANLANDIRICI GÜCÜNÜ KEŞFEDİN!

Cildinizi Dr. C. Tuna

PURE ROSE

Serisi ile Tazeleyin!

Her mevsim canlı, taze ve ferah bir cilde sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor…

Farmasi’nin doğadan aldığı ilham ile özel olarak geliştirdiği Dr. C. Tuna Pure Rose serisi ile artık sizde cildinizin ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasını, pürüzsüzlüğü ve tazeliğiyle dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Hava kirliliği, makyaj kalıntıları ve güneş gibi dış etkenlerden zarar gören cildinizi tazelemek, canlılık kazandırmak ve cildinizin ferah bir görünüme kavuşmasını sağlamak için Farmasi tecrübesi ve uzmanlığını keşfedin!

  1. ADIM: Jel ile Derinlemesine Temizleme

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Jel Temizleyici

Kokusu ve kullanım sonrasında denizde bıraktığı ferah his, cilt bakım ritüelinizi daha neşeli bir hale getirir. Tazelenmiş ve duru bir cilt görünümü için cildinizi derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Makyajınızı ve cildinize yapışan kirleri derinlemesine temizler.

Kullanım:

Cildinize sabah ve akşam hafifçe masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

2.ADIM: Gül Suyu ile Tonikleme

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu

Doğal tonik etkisi ile cildi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur. Cildinizdeki kirleri ve makyaj kalıntılarını arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına destek olur. Saf gülsuyu içeriği ile cildinizin beslenmesine katkıda bulunarak tazelenmiş bir görünüm kazanmasını sağlar.

Kullanım:

Gül Suyu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulama yapın. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an uygulamayı yapabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

  1. ADIM: Gül Yağı ile Güçlendirme

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu Yağı

Gül suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı ile birlikte kayısı, jojoba, aynısefa, badem ve zeytinyağları ile zenginleştirilen formül üstün özellikteki Gül Yağını meydana getirir.

Teninizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cilde yumuşaklık verir, yenilenmesine ve ışıltı kazanmasına destek olur.

Kullanım:

Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından gül suyunu tonik olarak uygulayın. Daha sonra gülsuyu yağını parmak ucunuza damlatın, hafifçe ve hassas hareketlerle alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayınız.

Sabah ve akşam ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

  1. ADIM: Krem ile Nemlendirme

Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Yüz Kremi

Özel formülü sayesinde cildinizin beslenmesine, diri ve nemli olarak kalmasına katkıda bulunur. Hafif ve ipeksi dokusu sayesinde hızlı emilir ve yağlılık hissi bırakmaz. Cildin tazelenmesine ve ışıltılı bir görünüş elde etmesine yardımcı olur.

Kullanım:

Sabah ve akşam, temizlenmiş göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

Satın Al