3.7/511 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Sunscience Yüz ve Vücut Losyonu 50 SPF 150 ml
Ürün Kodu:10000156

Dört Mevsim Koruma!
Dr. C. Tuna Sunscience Yüz ve Vücut Losyonu Baobab ve Tamanu yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde nemli ve yumuşak bir cilt hissi sunar.
Yağlı his bırakmaz, hızlı emilerek cildinizde bütünleşir.
Yüz ve vücut için kullanılır.
50 spf sayesinde zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Baobab Yağı
Afrikalı kadınlar bu yağı yüzlerce yıldır doğal bir güzellik yöntemi olarak kullanmışlardır. Cildi serbest radikallerin hasarından korur. Cildi nemlendirir. Ciltteki yaşlanma belirtilerini hafifletmeye yardımcıdır. Cilde ışıltı ve parlaklık sağlar.

Baobab ağacı yerli bir Afrika ağacıdır. Yaklaşık 6000 yıllık bir ömrü olan görkemli bir ağaçtır. Özellikle kurak mevsimde sahip olduğu besinlerle dolu meyveleri nedeniyle ‘Hayat Ağacı’ olarak da bilinir.

Tamanu Yağı
Tamanu ağacı, Güneydoğu Asya’da yetişen bir tropik ağaçtır. Çok uzun bir dönemdir, doğal tıbbın bir parçası olarak çok önemli bir yere sahiptir. Ultraviyole Işınlarına karşı doğal bir koruyucudur. İçeriğindeki tekli ve çoklu doymamış yağlar sayesinde antioksidan etkiye sahiptir. Cildin esnekliğinin artmasına yardımcı olur. Kırışıklık oluşma sürecini ve de leke oluşumunu yavaşlatır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanımı: Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulayın. Gün boyu güneşe maruz kalınan durumlarda, en az iki saatte bir uygulamayı tekrar edin. Yüzdükten, terledikten ve kurulandıktan sonra tekrar uygulayın.