0/50 Puan

Cilt bakımı tüm vücut için geçerliliği bulunan önemli bir konudur. Genel olarak cilt bakımı denildiğinde akla ilk olarak yüz geliyor olsa da vücudun tamamını kaplayan deri tabaka bakıma ihtiyaç duyar. Bakım diyerek anlatılmak istenen cildin en çok ihtiyacı olan nem dengesinin korunması ve esnekliğini kaybetmeyecek şekilde canlı, parlak görünmesinin sağlanmasıdır. Cilt bakımı için kullanılabilecek birçok alternatif ürün bulunurken beslenmenize ve ildin korunmasına da dikkat ederek kendi kendinize formüller geliştirebilirsiniz. Farmasi markası kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi cildi ilgilendiren ürün kategorisinde daima cildin dostu olacak ürün formülleri geliştirmektedir. Ayrıca formüllerinde hiçbir zararlı madde bulundurmayarak kullanıcılarını genel anlamda da düşünen marka çıkarmış olduğu yeni ürünü ile cildinizin tamamı için uygulayabileceğiniz müthiş bir ürün. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Awesome Drops Mineralli Sprey tüm cilt tipleri için uygulanması uygun görülen doğal bir nem kaynağıdır diyebiliriz. Ayrıca ürün gün içerisinde istenildiği anda kullanılabilecek ve anında ferahlık sağlayabilecek çok güzel bir ürün.

Yeni ürünlerden biri olan Farmasi Dr. Cevdet Tuna Awesome Drops Mineralli Sprey, özellikle kullanışlı tasarımı sayesinde oldukça dikkat çekiyor. Ambalajı geliştirilirken kullanıcıların can dostu olan modern ambalaj teknolojisinin kullanıldığı poşet valf karşımıza çıkıyor. Bu ambalaj türü sayesinde ürün çok daha steril ve hijyenik kalabilirken, dolumu çevreye de dost olan nitrojen olanakları ile sağlanıyor. Tüm bunların yanında hiçbir itici gazı bulundurmaması, çok daha az koruyucu içermesi ve optimalsprey kullanımı sayesinde ürünün tamamının kullanılabilme kolaylığı sunulması sebebiyle çok sevilen ve herkesin beğeniyle çantasında taşıyacağı bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Awesome Drops Mineralli Spreyin Sağladığı Faydalar

 • Cildi ihtiyaç duyduğu hassasiyette nemlendirir ve besler.
 • İçerdiği zengin minerallerle cilt dostudur.
 • Cildin hem ne kazanmasını sağlar hem de ferahlatarak serinletir.
 • Cilt tabakası üzerinde pürüzsüz ve yumuşa bir his bırakır.
 • Cilt üzerinde ayrıca yatıştırıcı bir etkisi bulunmaktadır.
 • Cildin dış çevreden gelebilecek zararlara karşı korunmasında da yardımcı olan başarılı bir üründür.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Awesome Drops Mineralli Sprey

Ürün Kodu: 1109122

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Awesome Drops Mineralli Sprey Ne Zaman Nasıl Kullanılır

 • Ürünün kullanımı için belirlenmiş herhangi bir zaman dilimi bulunmamaktadır.
 • Kullanıcılar ihtiyaç duydukları her an çantalarında bulundurdukları ürünü çıkarıp kullanabilirler.
 • Önerilen kullanım alanlarına bakıldığında makyaj yapmadan önce uygulanması makyajın daha güzel sonuç vermesi için uygun görülür.
 • Spor yapan kişiler spora başlamadan önce ve spordan sonra cildin daha ferah olması için kullanılabilir.
 • Yaz aylarında hava sıcak olduğu zamanlarda cildin ferahlatılması e serinletilmesi için kullanılabilir.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Awesome Drops Mineralli Sprey kullanmak isteyenler ciltlerine ihtiyaç duydukları kadar ürünü sıkabilir ve ardından birkaç dakika geçtikten sonra cildi hafif hareketlerle kurulayarak işlemi sonlandırabilirler.

Satın Al