3.4/575 Puan

Farmasi Dr. C. Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Yıpranmış Saçlar İçin Besleyici Şampuan

Şampuanlar günümüz saç temizliğinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Kişilerin saç tiplerine uygun olarak farklı özellikleri olan şampuanların seçimine dikkat edilmelidir. Şampuan içerikleri, saçın ihtiyacı olan faktörler dikkate alınarak oluşturulduğu için eğer kuru saçlara sahip olan bir kişi saçın daha kuru ve yağdan arındırılması için formüle edilmiş bir ürün kullanırsa sonuç daha da kötü olabilir. Farmasi markası ürün yelpazesi çok geniş olan ve bünyesinde farklı bakım serilerine yer veren önemli bir kuruluştur. Bakım serilerinde şampuandan tutun saç bakım maskesi ve yağına kadar ihtiyaç duyulan her türlü bakım ürününe yer vermektedir. Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Yıpranmış Saçlar İçin Besleyici Şampuan ürünü de markanın çörek otu yağı formülü ile geliştirdiği vitalizing serisine ait olan bir üründür ve kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir. Ürün dermatolojik olarak test edilmiştir.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Yıpranmış Saçlar İçin Besleyici Şampuan saçlar için son derece faydalı ve besleyici bir şampuan olarak karşımıza çıkar. İçeriğinde bulunan zengin çörek otu yağı formülü ile saçlardaki kuruluk sorunu ile mücadele etmektedir. Yoğun çörek otu formülü sayesinde kurumuş ve kurumaya yaklaşmış saç uçlarının beslenmesi ile yeniden parlaklık kazanması sağlanır. Ayrıca formülünde bulunan diğer vitamin ve mineral destekleri sayesinde saçlar yumuşacık olur ve pürüzsüz bir güzelliğe kavuşur. Kurumuş saçlar daha fazla kırıldığı için saçlar genel olarak çatallaşmış ve bakımsız görünmektedir. Ürünün sağladığı fayda ile bu bakımsız görüntü ortadan kaldırılabilir ve kadifemsi yumuşaklığa sahip saçlara kavuşabilirsiniz.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Yıpranmış Saçlar İçin Besleyici Şampuan Kullanımı

Ürün günlük kullanım için uygun görülmektedir. Daha çok kuru saç tipine sahip olan kişilerin kullandığında fayda sağlayacağı bir ürün olarak gösterilir. Duş sırasında saça uygulanan ürün saçta köpürtülerek saçın derinlemesine temizlenmesini ve bu sırada da beslenmesini sağlamaktadır. Saçlar Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Yıpranmış Saçlar İçin Besleyici Şampuan ile yıkanırken saç diplerine masaj yaparmış gibi nazik davranılması tavsiye edilmelidir. Yıkama işlemi bittikten sonra ılık su ile durulanan saçlar düzenli kullanım sonucunda çok daha bakımlı olacaktır. Üründen tam fayda sağlanabilmesi için seride bulunan diğer bakım ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Yıpranmış Saçlar İçin Besleyici Şampuan

Ürün Kodu:1108186

Çörek Otu Yağının Saç Bakım Ürünlerinde Kullanılmasının Faydaları

Çörek otu yağı içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde son derece faydalı bir yağdır ve saç bakım ürünlerinde sıklıkla tercih edilir.

  • Çörek otu saç dökülmesine neden olduğu bilinen dehidrotestosteron hormonunun düzenlenmesini sağlayarak saçlardaki dökülme sorunu ile mücadele eder.
  • Saçların beslenmesine katkı sağlayarak kuruluk sorunu için etkili olmaktadır.
  • Saç derisinin de bakımı sağlar ve kaşıntı sorununa iyi gelir.
  • Saçları köklerinden besler ve güçlenmesini sağlar.
  • Normal şartlara göre saçların çok daha parlak görünmesini sağlamaktadır.