3.5/589 Puan

El ve ayak bakımı kadın erkek ayrımı yapmaksızın her yaş grubunda önemli görülen bir konudur. Özellikle çocuklarda küçük yaşlarda kazandırılması gereken el ve ayak bakımı alışkanlığı ile ileri yaşlara geldiklerinde hayatlarının çok daha kolay olacağı düşünülmektedir. Eller tüm gün boyunca en çok işe maruz kalan ve en fazla göz önünde olan organımızdır. Tırnakların ve el derisinin bakımına dikkat etmek hem güzel görünmesi hem de sağlığını koruması açısından önemlidir. Ayaklar ise tüm gün boyunca vücudun bütün yükünü çeker ve en çok yorulan organımız olur. Birde ayakkabıların içinde kaldığını ve nefes alamadığını düşünürsek aslında en çok bakımı onlar hak ediyor diye kendimize haykırabiliriz. Farmasi markasının yine doğal özlerle hazırlayarak kullanıcılarının beğenisine sunduğu Farmasi El ve Ayak Bakım İçin Deniz Tuzu ihtiyaç duyduğunuz el ve ayak bakımı için sizin kurtarıcınız olacak diyebiliriz. Bu ürünü kullanarak el ve ayaklarınızı dinlendirebilir hem de birazcık şımartabilirsiniz.

Farmasi El ve Ayak Bakım İçin Deniz Tuzu ile yapacağınız bakım kendinizi gerçekten çok iyi hissetmenize neden olacak. Kullanılan bakım ürünü cildinize nazikçe bakım yaparken el ve ayaklarınızdaki ölü derilerin atılmasını sağlayacak ve yenilenmiş hissi kazandıracak. Ayaklarınızın nefes aldığını hissediyor olmak sizde müthiş bir duygu uyandıracak. Deniz tuzu içerisinde kendine özel minerallerin bulunduğu ve zengin minerallerle cildinizin beslenmesine katkı sağlayan bir bileşendir. Bu sayede beslenen cilt, jojoba yağı ve tatlı badem yağının desteğiyle de derinlemesine yumuşamış ve de nemlenmiş olacaktır. Jojoba ve tatlı badem yağı günümüzde birçok sorunun çözüm reçetesi içerisinde yer alan önemli yağlardır. Doymamış yağ asitleri bakımından oldukça zengin oldukları için bakım aşamasında etkileri daha yüksek olmaktadır. Normal şartlarda avuç içine alınan bir miktar jojoba ya da tatlı badem yağı ile istenilen her bölgeye masaj yapılabilir ve rahatlama elde edilebilir.

Farmasi El ve Ayak Bakım İçin Deniz Tuzu Nasıl Kullanılır?

Farmasi El ve Ayak Bakım İçin Deniz Tuzu’nu daha elinize alıp sürmeye başladığınız ilk anda içinizin kıpır kıpır olduğunu göreceksiniz. Krem ve tuz karışımından oluşan Farmasi El ve Ayak Bakım İçin Deniz Tuzu elinize bir miktar aldıktan sonra yavaş hareketlerle masaj yaparak ayaklarınıza ve ellerinize uygulanabilir. Masaj esnasında ürünün cilt tarafından yavaş yavaş emilmeye çalışıldığını görebilirsiniz. Cilt sürülen kremi emdikten sonra üstte sadece tuz tabakası kalacaktır. Bu aşamada bir süre bekledikten sonra ılık su ile el ve ayaklarını durulanması gerekecektir. Durulandıktan sonra kurutulan el ve ayakların anında yumuşacık olduğunu ve ferahlama hissini görebilirsiniz. Farmasi El ve Ayak Bakım İçin Deniz Tuzu kullanımı için her hafta en az 1 defa tekrarlama önerilmektedir. Düzenli kullanım sonunda el ve ayak bakımınızı düzene soktuğunuzu ve ayaklarınızda koku, yorgunluk hissi gibi bir sorun kalmadığını fark edeceksiniz.

Satın Al