3.4/5133 Puan
GÜNCEL KATALOG

Farmasi Eylül 2020 Kataloğu

Sonbaharın pastel renkleri ile buluşan, kullanışlı ürünler Farmasi Eylül 2020 kataloğu ile sizlerle. Cildinizin doğal görüntüsünü kaybettirmeyecek makyaj ürünleri geniş renk skalası ile istenen renk ve içerik ile ürünler, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde katalogda. Sağlık konusunda ve güzellik konusunda tüm ürünlerin buluşma noktası farmasi eylül ayı kataloğu olmuştur. Cildinizi yatıştıracak ürünler, özünde pek çok yağ bulunan ürünler ve cilt yapısının iyileşmesini sağlayan ürünler bir araya gelmiştir. Ayrıca Farmasi, sadece tek üründe nemlendirici, ferahlatıcı, yenileyici ve canlandırıcı içerikleri buluşturmayı başarmıştır.

Uygulama şeklinden kullanım özelliklerine kadar her ayrıntı için katalog ve danışman desteği almak yeterli olacaktır. Farmasi Eylül 2020 kataloğu ürünlerinden seçim yapılabilir. Bu ürünlerin arasından seçilecek ürünler için öncelikle deneyim yaşamış kişilerin yorumları alınmalıdır. Genelde danışmanlar aracılığı ile bu destek tam olarak sağlanır. farmasi dünyası genelde kadınlar üzerinden hizmet veren fakat topumun tüm kesimine hitap eden bir dünyadır. Masaj ile gelen sağlık size rahatlığı da yanında getirir. Kendini yorgun hisseden kadın ya da erkekler için üretilen ürünler sonbaharın kırgınlığını üzerinizden alır. Sadece yorgunluk ya da görüntü için değil temizlik için de bu katalogda pek çok ürün yer alır.

Ev temizliği ya da kişisel temizlik konusunda pratik çözümler sunan Farmasi, çözüm ürünlerini Farmasi Eylül 2020 kataloğu ile yayınlamıştır. Ürün kataloğunda yer alan her çeşit ayrı testler ile size sunulur. Mükemmel koku özellikleri ile bu ürünler evinize ferah bir hava katar. Küçük ve pratik çözümler sunan ürünler yanınızda taşınabilen özelliklere de sahiptir. Deterjan ve sudan tasarruf sağlayacak pek çok ürün ile hayatınız daha yaşanır bir hal alacaktır. Temizlik konusunda sadece çevre ve ev temizliği değil kişisel temizlik için de ürünler yer alır. Kokular ile temizlik yanında özel kapatıcılar da bulunur.

Farmasi Eylül 2020 Kataloğu Yeni Ürünler;

Özel formülü ve silikon yapısı sayesinde, kirpiklerde topaklanmayı ve birbirine yapışmayı engelleyen Farmasi Double Last Extend Çift Etkili Maskara 12 ml – 1301518

İnklinerin 4 yeni rengi ile ekstra yoğun renkler.

Farmasi Make Up Inkliner Koyu Kahve 1 ml – 9700770,

Farmasi Make Up Inkliner Yeşil 1 ml – 9700777,

Farmasi Make Up Inkliner Mavi 1 ml – 9700772,

Farmasi Make Up Inkliner Lacivert 1 ml – 9700771

Tüm yüzeylerde hijyenik temizlik!

Farmasi Antibakteriyel Yüzey Hijyen Spreyi 225 ml – 1109140

Kışa hazırlanın. Her şartta Aktif ve sağlıklı kalın!

Farmasi Nutriplus C, Vitamin D3 ve Çinko İçeren Efervesan Saşe 10×3,4g – 9700829

Farmasi Nutriplus Kara Mürver Ekstresi İçeren Efervesan Saşe 10×3,4g – 9700830