3/52 Puan

Farmasi Eylül 2021 Kataloğu

Sonbaharın enleri! Favori ürünleriyle ve daha nicesiyle içinizi ısıtacak en özel teklifler Farmasi 2021 Eylül Kataloğu ile sizlerle beraber.

Sonbaharın gelişiyle beraber pastel renkler ile buluşun. Pratik ürünler yine Farmasi 2021 Eylül kataloğu ile sizlerin karşınızda. Cildinizin doğal görüntüsünü ve güzelliğini kaybettirmeden makyaj ürünleri geniş renk seçenekleri sayesinde istenen renk, içerik ve ürünler, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak şekilde Farmasi 2021 Eylül kataloğunda bulunmaktadır. Sağlık ve güzellik konusunda tüm ürünlerin buluşma noktası haline gelen Farmasi, Eylül Ayı Kataloğu ile dikkatleri iyice üzerine çekmiştir.

Cildinizi yumuşatacak ürünler, içeriğinde pek çok doğal yağ özü bulunan ürünler ve cilt yapısının iyileşmesini sağlayan bu ürünler Eylül ayı kataloğunda bir araya gelmiştir. Aynı zamanda Farmasi, sadece tek bir üründe nemlendirici, yenileyici ve ferahlatıcı içerikleri birleştirmeyi başarmıştır.

Uygulama şeklinden tutun kullanım özelliklerine kadar tüm detaylar için katalog ve danışman desteği almanız yeterli olacaktır. Farmasi 2021 Eylül ayı kataloğu ürünlerinden istediğini seçimi yapılabilirsiniz. Bu ürünler arasından seçeceğiniz ürünler için öncelikle o ürünü deneyen kişilerin yorumları alınmalıdır. Bu doğrultuda danışmanlar aracılığıyla alacağınız destek ile bu tam olarak sağlanır. Farmasi, toplumun her kesimine hitap eden bir markadır.

Masaj sayesinde gelen sağlık size rahatlığı, mutluluğu da yanında getirir. Kendini yorgun hisseden herkes için üretilen bu ürünler sonbaharın kırgınlığını tamamen üzerinizden alır. Yalnızca yorgunluk ya da görüntü için değil de temizlik için de pek çok ürün Eylül ayı kataloğunda yer alıyor. Ev temizliği veyahut kişisel temizlikler konusunda birçok pratik çözümler sunan Farmasi, bu kapsamda en iyi ürünlerini Farmasi 2021 Eylül kataloğuyla yayınlamıştır. Her ürün kataloğunda olduğu gibi Eylül ayı kataloğunda yer alan her ürün ayrı ayrı testlerden geçirilerek size sunulur.

Mükemmel kokuları ile bu ürünler evinize ferah ve hoş bir hava katar. Küçük ve pratik olması ile yanınızda taşınabilir özelliğe sahiptir. Deterjan ve sudan fazlasıyla tasarruf sağlayacağınız pek çok ürün sayesinde hayatınız daha da yaşanır bir hale gelecektir.

Farmasi Eylül 2021 Kataloğu Yeni Ürünler

Farmasi Hanımeli Sabun 50 gr – 1000331
Farmasi Lavanta Sabun 50 gr – 1000332
Farmasi Moringa Sabun 50 gr – 1000333

Farmasi Keratin & Biotin Saç Maskesi 30 ml – 1000221
Farmasi Adaçayı Saç Maskesi 30 ml – 1000223
Farmasi Hindistan Cevizi & Vanilya Saç Maskesi 30 ml – 1000222

Farmasi Nutriplus Vitamin C, Vitamin D ve Çinko İçeren Efervesan Tablet – 9000447

Sizler de Farmasi ailesine katılmak istiyorsanız üye olabilir veya Farmasi internet sitesinde güvenli bir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.