3.6/545 Puan

Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümü 50 ML

Parfüm kullanımı çok önemli ve seçimi konusunda oldukça hassas davranılması gereken bir konudur. Yoğun ve yorucu günlerimizde her ne kadar önlem alınsa da vücut ve ter kokusu dışa vurulur. Özellikle kalabalık ortamlara girildiğinde her kişinin aynı sorunu yaşadığı düşünülürse ortaya çıkabilecek koku kirliliğini tahmin etmek çok güç olmasa gerek. Parfüm kullanımı ile bu istemeyen durumun önüne geçilmesi mümkün olabilmektedir.

Tabi ki bu noktada önemli olan detay temiz vücuda parfüm kullanılması olmalıdır. Kirli ver ter kokusu ağır olan bir vücuda sıkılan parfüm çoğu zaman daha kötü bir sonucun ortaya çıkmasına neden olabilir.  Bu sebeple parfüm seçimi kadar parfüm kullanma şekline de önemsenmelidir. Parfüm seçimleri aynı zamanda insanların kişiliği ile de orantılıdır. Özellikle bazı kokular bazı kişilerle o kadar özdeşleşmiştir ki kokuyu duyduğunuz anda direk aklınıza o kişi gelir. Farmasi markasına ait parfümler birçok kullanıcı tarafından takip edilmekte ve en sevilenler arasında yerini almaktadır. Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümü bahsedilen bu sevilen parfümlerden sadece bir tanesidir.

Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümü ilk olarak söylemek gerekir ki çok şık bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Asimetrik ve göz alıcı güzellikteki şişesi ile görenleri adeta büyüler. Küçük kırmızı şişe şık, şeffaf olan üçgen bir kapakla tamamlanmıştır. Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümü ile kırmızının derin tutkusunu ve cazibesini çok yakından hissederken, çekicilik ve seksiliğinde kapılarını rahatlıkla açabileceğinize inanıyoruz.

Tutkuyu seven ve girdiği ortamda fark yaratmayı seven kadınları bir numaralı tercihi olacak Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümü, muhteşem kokuların harmonisiyle oluşmuştur. Meyveli ve çiçeksi kokuların karışımını sevenler bu kokuya bayılacaklar. Farmasi Glamorous, kokusu içeriğinde müge çiçeği, gül, bergamot, elma ve portakal çiçeğinin karışımını bulundurur. Daha dip notalarına inildiğinde ise vanilya, misk ve sandal ağacı gibi daha odunsu ve oryantal kokuların hissedilmesi mümkündür. Eğer siz de kırmızının asaletine güvenen ve derin tutkusu ile bütünleşenlerden olmak isterseniz Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümünü mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümü

Ürün Kodu: 1107038

Parfüm Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Parfümlerin kokusunun daha etkili ve kalıcı olmasının sağlanması için temiz cilde uygulanması önerilmektedir. Bu sebeple banyo sonrasında sıkılması etkiyi arttıracaktır.
  • Parfüm kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise parfümün nereye sıkıldığıdır. Parfüm nabız atan noktalara ve dirsek içi, göğüs arası, kulak arkası gibi daha sıcak ve nemli kalabilen yerlere sıkıldığında kalıcılığı artar.
  • Cilt tipi kuru olan kişilerde parfüm kalıcılığı daha az olacağı için sıkılan miktar biraz daha fazla tutulabilir.
  • Parfümün uzun süreli kullanılabilmesi ve özelliğini yitirmemesi için ışık almayan karanlık bir yerde ve serinde tutulması da önemlidir. Hatta ağzı kapalı olarak buz dolabında saklanabilirse çok uzun süreli kullanılabileceği söylenebilir.
Satın Al