3.9/535 Puan

Farmasi Hamam Sabunu

Farmasi geniş kitlelere yayılmış ve oldukça ses getirmiş olan bir markadır. Tamamen saf ve doğal malzemeler ile cilde zararı dokunmayan doğada ki bitkilerden elde edilen ürünleri ile size ipeksi bir cilt sunan Farmasi Hamam Sabunu ile de hem derinlemesine temizlik hem de yumuşaklık sağlıyor.

Bizim için en değerli olanı koruyan ve cildin günlük hayatta kaybettiği nemi geri kazandıran Farmasi Hamam Sabununu sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Günlük düzenli kullanımlarda etkisini gösteren Farmasi Hamam Sabunu, çevrenin cildimize özellikle yüzümüze verdiği yoğun zarar ve oluşan kirli tabakayı engelleyen içeriğe sahiptir.

Tüm cilt tiplerine uygun Farmasi Hamam Sabunu cildi kurutmaz, kibarca kir ve yağ kalıntılarından temizler.

Doğal özleri ve kendine has kokusuyla size hamam sefası sunuyor. Tertemiz ve arınmışlık hissi istiyorsanız Farmasi Hamam Sabunu tam size göre. Ürün Kodu: 1119072

Özellikle saf ve doğal bitkisel özlerle üretilen Hamam sabunu geleneksel hamam deneyimini sizlere sunuyor.

Bazı sabunlar, rengi ve şekli ile görünüş olarak ilgi çekici gözükse de içerisindeki katkı maddeleri hem tam temizlik sağlamaz hem de cilde zarar verir. Uzmanların da uyarı niteliğinde söylediği şey; insan vücuduna sadece ağız yoluyla yediği gıdalar ile besin almaz. Cilde sürülen ve cilt üzerinde kullanılan her türlü ürün tenin emmesi ile vücuda alınmaktadır. Bu kadar hassas bir cildimize sadece görüntüsü ve kokusu hoş olduğu için bilinmeyen ürünlerin kullanılması kulağa pekte sağlıklı gelmiyor.

Farmasi markasının büyüme hedefinin ötesinde kişisel sağlığa faydalı ve cilt dostu ürünler üretmesi ilk hedef olmuştur. Tamamen doğal ve geleneksel usuller göz önüne alınarak üretimi yapılan saf ve doğal Farmasi Hamam Sabunu eşsiz bir banyo deneyimi sunacak.

Cildinizin ihtiyacı olan nemini karşılayan doğal Farmasi Hamam Sabunu ile doğal olmayan yollar ile üretilen yapay sabunlar arasındaki fark nedir?

Farmasi markasına ait olan Hamam Sabunu içerisinde sadece bitkisel bazlı ürünler barındırır. Herhangi yapay maddesi bulunan sabun cildi kuru bırakır ve tahriş eder. Bunun sebebi içerisinde Gliserin maddesinin bulunmamasıdır. Doğal bir sabun olan Hamam Sabununda cildi tahriş etmeyen ve nemliliğini geri kazandıran Gliserin maddesi barındırır.

Sağlıklı ve doğal bir sabun çok fazla köpürmemelidir. Bu tarz sabunlar özellikle sabunun köpürmesi için içine vücuda zararlı kimyasal maddeler eklenir.

Farmasi Hamam Sabunu saf, duru ve doğa ile uyumlu cilde dost güzellik ve bakım ürününü deneyerek eşsiz deneyimin farkını görün.

Satın Al