3.5/544 Puan

Farmasi Hera EDP Kadın Parfümü

Kişisel alışkanlıklardan vazgeçmek çoğu insan tarafından tercih edilen bir durum değildir. Konu alışkanlıklardan vazgeçmek olunca, kadınlar için ilk akla gelen parfüm değişikliği yapmak oluyor. Uzun yıllar aynı parfümü kullanan ve artık değişiklik yapmak isteyen kadınlar için Farmasi Hera parfüm, tüm beklentileri karşılamaktadır. Parfüm satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda birçok püf nokta vardır.

Bu püf noktaları arasında en önemlisi, kullanmış olduğunuz parfümün kokusu ile ten kokusunun uyumlu olması gerekmektedir. Bu kural Farmasi Hera EDP kadın parfümü için geçerli değildir. Çünkü, Hera bayan parfümü içerisinde bulunan kokuların bir birleriyle olan uyumları, her seferinde farklı güzel kokmasını sağlamaktadır. Kadınların bu kadar çok tercih etmesinin nedeni de tenlerinde bıraktığı güzel kokudur.

Hera Kadın Parfümü Farkı

Evden çıkmadığımız şu zor günlerde kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve en önemlisi Hera edp kadın parfümü için Farmasi, 1107491 ürün kodu ile internet üzerinden güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Kadınların bir parfümden beklentilerinin tamamını karşılayan Farmasi hera çok az bir kullanımla çok uzun saatler kalıcı kokusunu muhafaza etmektedir.

Parfümler genellikle gece ve gündüz kullanım için farklı farklı üretilmektedir. Gündüz kullanım için daha soft ve çiçek kokuları içeren parfümler tercih edilirken, gece dışarıya çıkarken vanilyalı çikolatalı ve baharatlı daha ağır kokular tercih edilmektedir. Farmasi, hela kadın parfümünü hafifletici çiçek kokularıyla daha yoğun aromalı kokuları birleştirerek tek bir parfüm ile gece ve gündüz ayrımını ortadan kaldırmaktadır.

Farmasi Hera bayan parfümü ismini Yunan mitolojisinde yaşamış olan Hera isimli gücü ve cazibeyi temsil eden bir kadından almaktadır. Kadının kokusu karakteristik özelliklerini de yansıtmaktadır. daha çocuksu karakteri olan kişiler genellikle vanilyalı ve şekerli kokuları tercih ederken, sıcak yaz akşamlarında ferahlık ve doğallık isteyenler fresh kokuları tercih ederler. Dişiliğini ve cazibesini ön plana çıkarmak isteyen kadınların tercihi Farmasi Hera parfüm olmaktadır. Üstelik hassas ciltlerin tahriş olmaması için tüm dermatolojik testlerden geçmiştir. Ayrıca, büyük boy cam şişe içerisinde çok ekonomik fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Satın Al