3.5/572 Puan

Farmasi Dr. Cevdet Tuna İki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli

Dr. Cevdet Tuna’nın özel formülleri ile geliştirilen Farmasi ailesinin nadide ürünleri,  etkili ve doğaldır. Başlığında Dr. Cevdet Tuna ibaresi bulunan ürünler paraben, ağır metal, triklosan, fitalat, fosfat ve formaldehit içermezler. Ürünlerin hepsi Farmasi özel laboratuvarlarında geliştirilir ve dermatolojik olarak test edilirler. GDO’lu bitkiler ve nesli tükenme tehlikesi yaşayan bitkiler kullanılmamaktadır. Hayvansal içerikli her ne varsa kullanımı reddedilmiştir. Geliştirilen ürünlerin testleri hayvanlar üzerinde yapılmaz ve her şey GMP standartlarına uygun olarak yapılır. Ürünlerinin doğallığına ve çevreye bu denli duyarlı olan bir marka kullanıcılar tarafından da desteklenmekte ve takdir görmektedir. Farmasi Dr. Cevdet Tuna İki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli de aynı standartlara sahip ve yoğunlaştırılmış formülü sayesinde etkisi iki katına çıkarılmış özel bir üründür. Kullanımı sonucunda verdiği rahatlama ve yumuşaklık hissi çok kısa sürede fark edilecek seviyededir. Düzenli kullanım ile günün tüm yorgunluğu atılabilir ve vücutta ki ağrılı bölgelere sürülerek masaj yapıldığında ağrı hissinin azaltılması sağlanabilir. Ürün içeriğinde doğal at kestanesi kullanılmıştır.

Farmasi İki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jelinin Faydaları Nelerdir?

 • Ürün düzenli kullanıldığında damarlar üzerinde genişletme etkisi göstermektedir.
 • Fıtık kaynaklı ağrıların giderilmesine yardımcıdır.
 • Topuk dikeni ağrılarında ve batmalarında rahatlama hissi oluşturarak ağrı ve acıyı azaltır.
 • Kas ağrılarında, kulunçlarda ve ani tutulmalarda bölgeyi ısıtıp ferahlatarak rahatlama sağlar.
 • Diz ağrılarında ve kas ağrılarında etkilidir.
 • Ürün sadece rahatlamak istenildiğinde bile masaj jeli olarak kullanılabilir.

Farmasi İki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli Nasıl Kullanılır?

Farmasi Dr. Cevdet Tuna İki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli 125 Ml

Ürün Kodu: 1106013

Ürünün kullanımında uygulama yapılacak bölgeye bir miktar ürün sıkılır ve hafif şekilde masaj yapılarak sürülür.  Sabah ve akşam olacak şekilde günde iki defa uygulanması önerilmektedir. Ürün özelliği gereği hızlı bir şekilde emilir ve geride herhangi bir yağlılık hissi bırakmaz. Sürüldüğü ilk andan itibaren hissettirdiği ferahlama ve rahatlama uzun süre kalıcıdır. Özellikle gün içinde uzun süre ayakta kalma ya da yorucu bir işte çalışma sonrasında eve gelindiğinde ayak ve bacaklarınıza Farmasi Dr. Cevdet Tuna İki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli ile masaj yaptığınızda oluşan rahatlama ve yumuşaklık hissi vazgeçilmez olacaktır.

At Kestanesinin En Çok Bilinen Faydaları

At kestanesi içeriğinde doğal rahatlatıcı özelliği bulunan bileşenler içerir. Bunlar mentol, nane, sarı kantaron ve esansiyel yağlardır. Belirtilen maddelerin bir masaj jeli içinde birleşmesi tam anlamıyla rahatlama hissedilmesi anlamı taşır. At kestanesi;

 • Varis problemlerinin iyileştirilmesine,
 • Ağrıların hafifletilmesine,
 • Yorgunluk hissinin giderilmesine yardımcı olur.
 • Hamilelikte oluşan çatlakların iyileştirilmesinde,
 • Soğuk algınlığının atlatılmasında da faydalıdır.
Satın Al