3.5/566 Puan

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuan 400 ML

Saç bakımı asla ihmal edilmemesi gereken önemli konulardan biridir. Özellikle saçlarını en iyi aksesuarları olarak kullanan kadınlar için bu detay daha da fazla önem taşımaktadır. Saçlar çok kırılgan yapıdadır ve ilgilenip özen gösterilmezse çok çabuk zarar görebilir. Üstelik dış etkenlere çok fazla maruz kalıyor olması da kırılganlığını arttıran başlıca faktörler arasında gösterilebilir. Saç bakımında saçın kökten uca kadar derinlemesine beslenmesine, iyi temizlenmesine, yağ dengesinin korunmasına, nemi iyi muhafaza etmesine ve buna benzer daha birçok detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Detaylı saç bakımına her zaman vakit bulunamayabilir. Bu sebeple rutin hayatta kullanılacak saç bakım ve temizlik ürünlerini seçerken saç için en uygun olanına ve doğal bakım yapıyor olmasına göre karar verilirse saçların ihtiyaç duyduğu bakım sağlanmış olacaktır. Farmasi markası saç bakım ürünleri konusunda son derece başarılı serilere sahip bir markadır. Bahsedeceğimiz Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuan 400 ML, markanın keratin therapy serisine ait olan ve oldukça sık tercih edilen bir üründür. Bu ürün sayesinde saçın aslında ihtiyaç duyduğu profesyonel bakımı evde kendiniz kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuan, saçların hem derinlemesine temizlenmesi sağlar hem de saçlara diplerinden uçlarına kadar nüfuz ederek kusursuz bir beslenme ve bakım sağlamış olur. Saçların bakımı için en fazla ihtiyaç duyulan madde olan keratin içeriyor olması tercih edilmesinde etkiyi arttırmaktadır. Keratin denilen madde geçmişten günümüze kadar her dönemde saç bakımı ile anılan bir üründür ve popülaritesini koruyabilmiştir. Saç sorunlarının iyileştirilmesi aşamasında oldukça etkili olduğu bilinmektedir. Keratin bakımı sayesinde yıpranan ve gücünü kaybeden saçlar eski güzel haline geri döner ve kalıcı bir güzellik kazanır. Saç bakımında keratin içeren ürünleri kullanmayı ihmal etmemenizi öneririz. Eğer keratin içerikli ürün seçimi konusunda hala tereddüt yaşıyorsanız Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuanı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuan 400 ML

Ürün Kodu: 1108180

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuan İçin Kullanım Önerisi

Keratin içerikli saç bakım şampuanı kullanılırken ıslak saça uygulama yapılması önerilmektedir. Islak saça uygulanan ürün saçta köpürtülerek masaj yapar şekilde saç derisine ve saçın tamamına uygulanmalıdır. Sonrasında ılık su ile durulanan saçlar nazikçe kurulanmalıdır. Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Şampuanın daha uzun süre kalıcılık göstermesi ve daha etkili olması istenirse seri de bulunan diğer ürünler ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Keratinin Saça Sağladığı Faydalar

  • Keratin bakımı sayesinde saçlardaki matlaşma ve renk kaybı sorunu çözülebilmektedir.
  • Saçlarda meydana gelen öbek öbek dökülmeler ve koparak dökülmeler azalmaktadır.
  • Tarama esnasında zorluk çıkaran ve sürekli birbirine dolanarak karmaşık bir görüntü oluşturan saçlar daha pürüzsüz ve yumuşak görünmektedir.
  • Yıpranan saçların beslenmesi ve nem kazanmasına yardımcı olunarak daha parlak ve bakımlı görünmesi sağlanmaktadır.