3.5/536 Puan

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Serum 30 ML

Keratin adı verilen madde normal şartlarda her saç teli içinde bulunmaktadır. Bu doğal keratin maddesi saçların korunması, çok daha canlı görünmesi ve saçın kendi kendini onarması aşamasında etkili olmaktadır. Eğer kişilerin çeşitli nedenler göz önünde tutulduğunda saçlarında mevcut bulunan keratin seviyelerinde düşme meydana gelirse saçın genel sağlığı da bozulmaya başlayacak demektir. Ayrıca keratin dengesi bozulan ve keratin seviyeleri düşen saç telleri çok daha hassas olur ve saça yapılan işlemlerden hemen zarar görebilir. Böyle bir durum karşısında saçlara ihtiyaç duyduğu keratin desteğinin dışarıdan verilmesi gerekli görülür. Keratin desteği birçok doğal saç bakım ürünü içerisinde yer almaktadır. Farmasi markasının bu konu üzerinde yaptığı çalışmalar sonucunda ortaya çıkarmış olduğu özel KeratinTherapy Onarıcı serisi bulunmaktadır. Bu seri içerisinde şampuandan saç spreyine, serumdan saç maskesine kadar çeşitli ürünler yer almaktadır. Seri içerisinde yer alan Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Serum 30 ML keratin desteğinin saça yüklenebilmesi için oldukça büyük faydalar sağlayan bir üründür.

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Serum 30 ML sayesinde saçlarınızı profesyonel bakım ile şımartabilirsiniz. Ürün kendi serisi içerisinde kullanım basamakları göz önüne alınırsa adım 4 olarak gösterilebilir. Ürünün etkisinin tam olarak otaya çıkarılabilmesi için seride bulunan diğer ürünler ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Saç Serumu özellikle keratin eksikliği sonucunda yapılan ısıl işleme maruz kalmış saçların onarılması sürecinde fayda sağlamaktadır. Bunun dışında da çeşitli nedenlerle yıpranmış ve hasar görmüş olan saç tellerinin ince bir yağ tabakası ile sarılıp koruma altına alınmasını sağlar. Saç tarafından çok kısa sürede ve kolaylıkla emildiği için saçta bir ağırlık hissettirmez. Saçlarınızın uzun süreli bir parlaklık ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. Kullanım önerilerine bakıldığında kuru halde ki saç tellerinin uçlarına gerekli görüldüğü kadar uygulanmasının uygun görüldüğü belirtilmektedir. İşlem sonrası durulama gerektirmemektedir. Eğer siz de yıpranmış saç ve saç tellerinizden şikayetçiyseniz Farmasi Keratin Therapy Onarıcı serisini ve Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Serumu mutlaka denemelisiniz.

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Serum 30 ML

Ürün Kodu: 1108182

Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Saç Serumunun Faydaları Nelerdir?

  • Ürünün en etkili ve belirgin özelliği eski güzelliğini kaybetmiş saçların yeniden canlı, parlak ve kaliteli görünmesini sağlamasıdır.
  • Ayrıca ürün içeriğinde bulunan doğal keratin maddesi saç dökülmesi ile de mücadele eder.
  • Saçları uçlarda başlayarak köklerine kadar sarar ve koruma altına alır.
  • Saç ve saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur.
  • Saçların gerçek anlamda ihtiyaç duyduğu beslenmenin gerçekleşmesini sağlamaktadır.
  • Beslenen saç kökleri sayesinde saçların kısa sürede uzamaya başladığını görebilirsiniz.
  • Aynı zamanda saçların nem kazanmasına ve mevcut nemini korumasına da yardımcı olmaktadır.
  • Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Serum içerisindeki keratin yağı sayesinde saçın keratin seviyeleri olması gereken değerlere ulaşır.
Satın Al