3.5/5298 Puan

Yaş fark etmeksizin herkesin hayatında belirli dönemlerde enerji düşüklüğü yaşadığı görülür. Günlük alınması gereken vitaminlerin eksikliği ya da dengesiz beslenmenin beraberinde getirdiği bu yorgunluk hissi öyle anlar gelir ki tüm yaşam kalitenizi etkilemeye başlar.  Yaz aylarının da yaklaşmaya başladığı şu günlerde daha hareketli ve aktif bir döneme girileceği düşünülürse Farmasi’nin çıkarmış olduğu ürün farmasi zerdeçal ekstresi ile tanışmanızın tam zamanı olduğunu söyleyebiliriz.

Farmasi Nutriplus Zerdeçal Ekstresi özüne bakıldığında bir gıda takviyesi olarak karşımıza çıkmaktadır. İçeriğinde sıvı zerdeçal ekstresi bulunan ürün, gün boyunca zinde kalmanızı ve hiç olmadığınız kadar enerjik hissetmenizi sağlamaktadır. Zerdeçal ekstresi maddesi zerdeçalın içinde bulunan ve ona rengini veren ana maddedir. Geçmişten günümüze kadar uzanan süreçte birçok alanda zerdeçalın sağladığı faydalara başvurulmuştur. Aynı zamanda zerdeçal birçok biyomedikal araştırmanın da kaynağını oluşturmuştur. Midede kolay çözülebilen maddelerden yapılmış özel kapsüller içerisinde yer alan zerdeçal ekstresi, alınırken bol su içilmesi de tavsiye edilmektedir.

Farmasi ailesi için çalışan alanında uzman beslenme uzmanları ve diyetisyenlerinde önerisi olan Farmasi Nutriplus Zerdeçal Ekstresi, dengeli beslenme planına uyulduğunda ve kullanım önerilerine dikkat edilerek kullanıldığında sağlıklı ve aktif bir yaşamının anahtarı olarak gösterilmektedir. Yapılan araştırma sonuçlarına göre vücut için çok önemli olan A, C, D, B2, B6, B1, Folik Asit, Demir, Çinko ve Kalsiyum gibi vitaminlerin günlük alınması gereken miktarlarda alınmadığı açıkça görülmektedir. Bu durumda devreye giren gıda takviyesi ürünler tam anlamıyla kurtarıcı olmaktadır diyebiliriz. Sağlıklı yaşam hem fiziksel anlamda, hem de ruhsal boyutta kişilerin kendilerini en üst seviyede hissetmeleri anlamına gelmektedir ve kişiler hem mutlu hem de sağlıklı bir yaşam için gereken her şeyi layıkıyla yapmayı amaç edinmelidir.

FARMASİ ZERDEÇAL EKSTRESİ ÖZELLİKLERİ

 • Özel formüllerle hazırlanmış olan Farmasi zerdeçal ekstresi yapısı itibariyle hem suda hem de yağda çok kolay bir şekilde çözülebilmektedir.
 • Misel yapısı sayesinde doğa ile uyumludur.
 • Gün içinde alınan miktarlar 24 saat boyunca etkisini gösterir ve destek sağlar.
 • Patentli kapsül formu sayesinde benzer ürünlere göre 185 kat daha fazla biyoyararlanım sağlamaktadır.
 • Farmasi zerdeçal ekstresi gıda takviye kapsülleri içerisinde hiçbir şekilde tuz, şeker ve nişasta bulundurmaz.
 • Birçok kişide potansiyel alerjiye neden olan glüten, maya, soya, buğday ve süt ürünleri barındırmaz.
 • Ayrıca rengini tamamen zerdeçalın kendi renginden alır ve hiçbir şekilde yapay tatlandırıcı, aroma ve koruyucu bulunmaz.

FARMASİ ZERDEÇAL EKSTRESİ FAYDALARI

 • Bu özel ürün içeriğindeki zerdeçal ekstresi sayesinde oluşan kronik enflamasyonların azaltılmasında ve eklem ağrılarının hafifletilmesinde faydalıdır.
 • Ayrıca iltihap ve ağrılarının nedeni olarak gösterilen COX-2 isimli enzimin durdurulmasını sağlar.
 • Serbest radikallerin vücuttan atılmasında ve DNA da oluşan hasarın iyileşmesinde etkilidir.
 • Doğal bir antioksidandır.
 • İçeriğinde bulunan zerdeçal bitkisi hasatlıkların tedavisi için kullanılan 14 reçeteli ilaç kadar etkili olan bir enerji deposudur.

Kullanım Şekli:
11 yaş ve üzeri kullanıma uygundur. Takviye edici gıda olarak günde iki kez 1 kapsül kullanılması önerilir.
Doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde kullanınız.

Sipariş için 0553 371 6101 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Satın Al