3.7/517 Puan

FARMASİ L’AMOUR VÜCUT SPREYİ

Parfüm ve deodorantlardan sonra vücut spreyleri de artık kişisel bakım ürünleri arasında İlk sıralarda ki yerini almaya başladı. Özellikle de Farmasi L’AMOUR vücut spreyi gibi hafif, doğal, serinleten ve ferahlatan kokuları içinde barındıran vücut spreyleri her zaman daha fazla tercih edilmektedir. Vücut spreyleri parfüm kokusu kadar uzun süre kalıcılığı olmasa da ihtiyaç duyulan zamanlarda kurtarıcı görevi görmektedir.

Parfüm şişeleri bin çanta içerisinde kırılma riski çok fazladır. Bu nedenle dışarıya çıkarken daha kullanışlı olması sebebiyle vücut spreyi kullanımı çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunaltıcı sıcak yaz günlerinde özellikle toplu taşıma araçlarında maruz kalınan kötü kokulara karşı Farmasi vücut spreyi, kısa süreli ama oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır Banyo yaparken kullanılan duş Jeli ya da şampuan kokusunun bir kaç saat daha fazla vücutta kalması için banyo yaptıktan sonra kurulan masaj ıslak vücuda, L’Amour vücut spreyi sıkabilirsiniz.

Vücut spreylerinin özellikleri

Çok pratik, her zaman yanınızda kolaylıkla taşınabilir boyutlarda olan ve herkesin kolaylıkla satın alabileceği bir fiyatta satılan Farmasi L’Amour vücut spreyi 1107216 ürün kodu ile kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Farmasi markasının üretmiş olduğu bu vücut spreyini banyo yaptıktan sonra nemli saçınıza sıkıp daha güzel kokmasını ve daha rahat şekil almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Amour vücut spreyini makyaj yaptıktan sonra belli bir mesafeden yüzünüze sıkarak bu ürünü makyaj sabitleyici sprey olarak da kullanabilirsiniz. Tam olarak makyaj sabitleyici spreyler kadar etkili olmasa da yoğun makyaj yapıldığı günlerde terleme ile oluşacak kötü görüntüyü engellemek için L’Amour vücut spreyi , ferahlatıcı etkisi ile bir süre daha makyajın kalıcılığını arttıracaktır. Bütün bunların yanı sıra kullanmış olduğunuz parfümün kokusunu vücudunuza sabitlemek içinde bu vücut sprey kullanılabilir.

Vücut spreyleri daha hafif kokulara sahip oldukları için kalıcılığı bir parfüm kadar uzun sürmez. Bazı yöntemler uygulayarak etkisini arttırmak mümkündür. Farmasi L’Amour vücut spreyini kullanmadan önce yoğun kıvamlı bir nemlendirici sürmelisiniz. Böylelikle nemlendirici üzerinde etkisini daha uzun süre gösterecektir.

Satın Al