3.7/555 Puan

Farmasi Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcısı

Dolgun dudaklara sahip olmak her kadının hayalidir. Dudağın dolgun görünmesi yapılan makyajında çok güzel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Kadınlar geçmişten günümüze kadar çeşitli yöntemler deneyerek dudaklarını daha dolgun gösterebilme çabası içine girmişlerdir. Birçok estetik operasyonun da dudak dolgunlaştırma ve büyütme üzerinde şekillendiğini düşünürsek bu konuya verilen önem ortaya çıkmış olacaktır. Gelişen teknoloji ve geliştirilen çeşitli ürünler sayesinde artık dudak dolgunlaştırma isteği olan kadınlar çok fazla yorulmadan ve herhangi bir operasyon geçirmelerine gerek kalmadan bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Farmasi markasında bulunan doğal içerikli ürünler sayesinde dudaklarınızı ameliyatsız bir şekilde dolgunlaştırabilmeniz mümkündür. Farmasi Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcısı dudaklarınızda beklediğiniz etkinin çok daha fazlasını göstererek ekstra dolgunluk sağlayan başarılı bir üründür. Dudaklarınıza verdiği dolgunluk görünümünün yanı sıra pürüzsüzlük de sağlıyor olması ayrıca beğeni görmektedir.

Farmasi markasının yeni ürünlerinden birisi olan Farmasi Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcısı ile her kadının hayalini kurduğu dudaklara sahip olması mümkündür. Ürün uygulandığı andan itibaren hissettirdiği ferahlık ve serinlik ile dudaklardaki pürüzsüz güzelliği başlatır. Şeffaf bir ürün olduğu için her türlü dudak makyaj ürünü ile birlikte kullanılabilme kolaylığı sağlamaktadır. Dudaklara hacim kazandırabilme özelliğine sahip olan bu ürün için tam da istediğiniz kurtarıcı olduğunu söyleyebiliriz. Farmasi Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcısı bilinen diğer dudak parlatıcıları ile karıştırılmaması gereken özel bir üründür. Beklenen etkinin görülebilmesi için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Eğer siz de dolgun dudaklara sahip olma hayali kuruyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız vakit kaybetmeden Farmasi Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcısı ile tanışmanız gereklidir.

Ürün Kodu: 1303660

Farmasi Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcısının Avantajları Nelerdir?

  • Dudakların doğal bir şekilde ve görüntüde dolgunlaşmasına yardımcı olmaktadır.
  • Dolgunlaşma sırasında ayrıca dudaklarda pürüzsüzlük oluşmasına katkıda bulunur.
  • Dudakların ihtiyacı olan nemi almasını sağlar.
  • Dudak bakımının yapılmasına ve dudakların sıkılaşmasına yardımcıdır.
  • Uygulama sonrası dudakları rahatlatır, ferahlık ve serinlik hissettirir.
  • Herhangi bir yapışkanlık hissi oluşturmaz. Güçlü formülünün yardımıyla hayal edilen dolgun dudaklara kavuşmanızı sağlar.

Farmasi Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcısı Nasıl Kullanılır?

Ürünü kullanmadan önce dudakların kuru ve temiz olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama sırasında dudak çizgileri de dahil olacak şekilde dudağın tamamına sürülür. İlk katın uygulaması yapıldıktan sonra 5 dk kadar beklenmesi gerekmektedir. Tek kat uygulamada bile dudakların rengini ortaya çıkararak belirginleşmesini sağlar. Tercih edilirse ikinci kat da geçilebilir. Uygulandığında dudaklarınızın doğal ve ıslak bir görüntü ile dolgunlaştığını görebilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra üzerine bir ruj sürülmek istenirse bir peçete yardımıyla hafifçe ürün dudaktan alınmalı ve sonra ruj geçilmelidir. Ancak ürünü dudakta 5 dakika bekletmeden silmenin doğru olmayacağı unutulmamalıdır. Dudaklarda doğal bir dolgunluk hissi oluşturmak için en ideal kullanım sıklığı sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa olacaktır.