3.6/572 Puan

Farmasi Mart 2021 Kataloğu

Dünyada günde ortalama 1.5 milyara yakın insan internet üzerinde kişisel bakım ve kozmetik ürünleri hakkında araştırmalar yapıyor. Bu araştırmalar sonucunda kimisi doğru sonuçlara ulaşırken kimisi de bir profesör doktora danışmayı tercih ediyor. Tam anlamıyla her yönüyle araştırıyor 1.5 milyar insanın %10’u. Doktor yönlendirmeleri tercih sebepleri oluyor. Bir çok insan farklı markalarda farklı sıkıntılar yaşadıkları için çok normal kimi insanın bu tercihi değerlendirmesi.

Farmasi’ de üretilen binlerce ürün asla hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Hayvanlara zarar verilmeden, onlar kullanılmadan testler yapılıyor ve sonuca varılıyor işini en doğru şekilde öğrenmiş profesörlerimiz ve doktorlarımız sayesinde. 2021 Yılının Mart ayı kataloğunda yüzlerce ürün alıcısını bekliyor.

Yenilikçi gelişimleriyle beraber günden güne yükselmeye devam eden itibarları sayesinde daha çok insana ulaşarak, ürün yelpazesini daha da çok genişletiyor. İnsanların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda üretimlerine hız veren bir tescilli marka haline gelmiş olan Farmasi ürünleri ile de diğer markalar fark atmış durumda. Yapılan anketlerde insanların en çok tercih ettiği ilk marka Farmasi, en çok kullanılan ürünün ise Farmasi’ ye ait olduğu görülmüştür.

Özellikle Mart ayında, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel indirimlerin devasa boyutlara ulaştığı ay olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm kadınlarımız için en güzel bitkisel ürünler ve temizlik ürünleri ile müşterilerinin memnuniyetine önem vererek o gün kadınlarımıza daha da sahip çıkılıyor.

Yeni renk düzenleyici Farmasi Vfx CC Krem Yeşil ve Farmasi Vfx CC Krem Mor ile cildiniz daha pürüzsüz, daha ışıltılı. İkili ve üçlü ürünlerde yapılan kampanyalardan faydalanarak Mart ayında alacağınız ürünlerle hem kendinizi hem de eşinizi mutlu edebilirsiniz.

Bu kadar çok insanın uğrak durağı haline gelen Farmasi’nin önemli bir artısı ise diğer firmalara göre uygun fiyatlarına ek yapılan indirimlerdir mutlaka. Sizler de Farmasi’nin Mart ayı özel ürünlerine ve içeriklerine ulaşmak için 2021 Mart ayı kataloğuna tıklayabilir, ücretsiz üye olarak alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu fırsatları sakın kaçırmayın. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.