3.3/5697 Puan
FULL EKRAN SON GÜNCEL KATALOĞU GÖRÜNTÜLE

Farmasi Mayıs 2020 Kataloğu

Farmasi geniş ürün çeşitliliği ile Farmasi Mayıs 2020 kataloğu için özel ürünler seçti. Temizlik ve kişisel bakım ürünleri bakımından son derece geniş kitleye hitap eden ürünler mayıs ayı kataloğunda yer aldı. İşlevsel temizlik sağlayan ve konsantre olarak sunulan ürünler yanında sağlık konusunda hassas içerikli pek çok ürün de yer almaktadır. Farmasi konusunda tecrübeli olan herkesin bileceği üzere kişisel bakım markada en önemli başlıklar altında yer alır. Her ay kataloğunda pek çok kişisel bakım ürününe yer veren marka, özellikle makyaj ürünleri ile kadınlara hitap edecek şekilde ayarlanmıştır..

Yoğun formüllü ürünler de yine Farmasi Mayıs 2020 kataloğu içinde bulunan kişisel bakım ürünleridir. Etkili çözüm için bu tarz ürünlerden faydalanmak gerekir. Sadece kişisel bakım ürünleri değil ev ya da ofiste ferah bir ortam için de mayıs ayı kataloğunda pek çok ürün yer alır. Birbirinden farklı koku ve renk ile bu ürünler bulunduğunuz ortamı çiçek bahçesine çevirecek şekilde ayarlanmıştır. Ürün yelpazesinde yakaladığı genişliği ürün özelliklerinde de yakalayan Farmasi, danışmanlar aracılığı ile yurdun her kesimine ulaşır. Sadece kentsel bölgelerde değil aynı zamanda kırsal kesimlerde de kişisel ya da ev ürünlerinde bir numara olarak Farmasi görülür. Sağlık açısından ve cilt yapısı açısından tehlike oluşturmayan ürünler bir arada bulunur.

Hayal ettiğiniz pek çok ürüne Farmasi Mayıs 2020 kataloğu ile en uygun kampanyalarla sahip olmanız mümkündür. Bu ürünler için yapılacak olan seçimler ev ortamında dahi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel olarak ulaşabileceğiniz kataloğa internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz an hiçbir ücret ödemeden danışman ya da diğer adı ile girişimci olmanız da sağlanır. Bu durumda beğendiğiniz ürünleri kampanya döneminden daha uygun fiyata almanız mümkün olur. Ürünler için belirlenen kotalar vardır. Bu kotalarda ürün satışı yapılarak bazı teşvik hediyeleri kazanabilirsiniz. Ülke genelinde doğrudan satış gerçekleştiren Farmasi, sektörde kendini kanıtlamış bir markadır. Güven içerisinde alışveriş yapılan marka her türlü testlerden ve deneylerden geçen ürünleri ile mayıs ayı kataloğunu hazırlamıştır.

Ramazan ayına özel ürün ve fırsatlar, ramazan bereketi paketleri Mayıs kataloğu içerisinde yerini almaktadır. Yepyeni roll on serisi ile maksimum ferahlık.

Yeni Ürünler;

Soft Petals  Anti-perspirant Deo Roll On Kadın 50ml – 1107514

Gentle Fresh  Anti-perspirant Deo Roll On Erkek 50ml – 1107515

En güzel anneler günü hediyeleri burada! Annenizi şımartın!

Tüm annelerin annneler günü kutlu olsun.