0/50 Puan

Farmasi Mayıs 2021 Kataloğu

Yenilikçi özelliği ile kendini her alanda geliştirmekten vazgeçmeyen kıyasıya bir rekabetin ipini çeken Farmasi her ay yenilenen ürünlerine Mayıs ayı kataloğu ile devam ediyor. Birçok kozmetik firmasını arkasında bırakarak en çok tercih edilen marka olmayı başarmış ve internet üzerinden yapılan satışlarının %60 gibi büyük bir payına sahip olmuştur. Kozmetik alışverişi yapan her 100 insandan 60’ı Farmasi’yi tercih ediyor demek oluyor.

Peki, insanlar Farmasi ’den bu kadar ne alıyor diye merak ediyoruz belki de. Kozmetik alışverişlerini yapan insanlar başlıca kişisel bakım ürünlerinden olan BB Kremi tercih ediyorlar.

Nedir bu BB Krem? Cildinize pürüzsüz ve aydınlık bir görüntü vermek isteyenlerin kullanabileceği ideal bir üründür. İçeriğinde buğday özü dediğimiz, cildinizin daha sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı olur. Dış etkenlerden korumaya yardımcı E vitamini de bulunur. Cilt tonunuzu düzenlemek için ise Ayçiçek yağı vardır içerisinde. Cildinizde bulunan lekelerin görünürlüğünü azaltmak için ise üzüm ve turunç kabuğu özleri barındırır. Kullanım anında kusurları kapatan, yağ kontrolü sağlayan aynı zamanda cilt tonunuzu eşitleyen güzellik balmı olarak nitelendirilir. Ürün kesinlikle paraben yani kimyasal bileşen içermez. Dermatolojik olarak gerekli testlerden geçmiştir. Komedojenik olmadığı gibi hayvanlar üzerinde de asla test edilmemiştir. Bu ürün açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir.

Daha bunun gibi binlerce ürünü bünyesinde barındıran Farmasi ailesi günden güne dediğimiz gibi çok farklı ve çok çeşitli ürünler ile satışlarına devam edip müşterilerini memnun etmeye özen gösteriyor. Sizler de neden bu ailenin bir parçası olmuyorsunuz?

Herkesin bu ürünlere çok rahatlıkla erişim sağlayabileceği ulaşım kanalları da bir hayli fazladır. Öncelikle Farmasi bayilerine giderek istediğiniz ürünü Farmasi Mayıs 2021 kataloğundan göstererek ya da internet ortamında bulunan birçok internet iş ortaklarından yine Farmasi Mayıs 2021 kataloğu seçeneğini kullanarak dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek siparişlerinizi güvenli bir şekilde verebilirsiniz.

Birden fazla sepetinize eklediğiniz ürünlerin alışverişini yaparken sizlere sepette uygulanan indirim ve kampanyalardan yararlanmak için güncel olarak Farmasi sayfasını sosyal medya hesaplarından takip edebilir ve yapılacak olan indirimlerden kampanyalardan kısa süre içerisinde haberdar olabilirsiniz.