3.8/514 Puan

Farmasi Miselar Makyaj Temizleme Suyu

Yüz bölgesi vücudumuzu oluşturan deri tabakasının kaplı olduğu en küçük bölgedir. Böyle olmasına rağmen yine de her türlü dış etkenden çok çabuk etkilenir ve en fazla cilt sorunu yaşayan bölgedir. Yüz insanın farklılığını ortaya koyan çok önemli detayların bulunduğu vücut olduğu için yüz bakımı kadın ve erkekler için fazla önemsenir. Söz konusu kadınlar olduğunda yüz ile ilgili yaşanan cilt sıkıntılarına bir de makyaj faktörü eklendiği için bakımı daha önemli bir hale gelir. Makyaj, ne kadar kaliteli ve doğal ürünler kullanılırsa kullanılsın uzun süre ciltte tutulduğunda ve iyi temizlenmediğinde cilt üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır.

Bu sebeple makyajın güzel ve kusursuz görünmesine gösterilen önem kadar makyajın kusursuz temizlenmiş olmasına da özen gösterilmesi gerekir. Makyaj temizleme ürünleri cildi iyi bir şekilde temizler. Ayrıca yatıştırıcı ve sonrasında da nemlendirici özellikte olursa görevini yaptıktan sonra fayda da sağlayan bir ürün haline gelmiş olur. Farmasi markasının yeni ürünü olan Farmasi Miselar Makyaj Temizleme Suyu belirtilen temizleme, yatıştırma ve nemlendirme etkisinin bir arada bulunduğu özel bir üründür. İstediğiniz bakımın tek bir üründen sağlanması ve paranızın da cebinizde kalmasını istiyorsanız etkili ve oldukça uygun fiyatlı bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

Farmasi Miselar Makyaj Temizleme Suyu, 225 ml’lik şeffaf bir ambalaj içerisinde tasarlanmış başarılı bir üründür. Makyaj temizliğinde tek seferde etkili bir sonuç almanıza olanak sağlar. Üç etkinin bir arada olması cilt temizliğinin ve bakımının aynı anda tam anlamıyla yapılması anlamına gelmektedir. Özel formülü sayesinde içinde bulunan misel yapılar devreye girerek ciltteki makyajı ve kiri içine hapsedip uzaklaştırır. Tüm cilt tipleri için uygunluğu test edilerek onaylanmış olan Farmasi Miselar Makyaj Temizleme Suyunun, cildin en önemli ihtiyacı olan nem dengesini de sağlıyor olması sebebiyle tercih listelerini zorlayacak bir ürün olacağı düşüncesindeyiz. Cildinize zarar verecek hiçbir kimyasal madde içermeyen ve tam aksine cilt bakımı için ihtiyaç duyulan tüm etkilere sahip olan bu muhteşem ürüne yeni kataloğun devreye girmesiyle birlikte sahip olabilirsiniz.

Farmasi Miselar Makyaj Temizleme Suyu

Ürün Kodu: 1302701

Farmasi Miselar Makyaj Temizleme Suyunun Sağladığı Faydalar Nelerdir?

  • Ürün makyaj temizliği yaparken cilt dokusuna hiçbir zarar vermez ve tahrişe neden olmaz.
  • İçerdiği özel formülü sayesinde cildi nazikçe temizlerken ardında nemli ve parlak bir cilt bırakır.
  • Cilt temizliği sırasında misel yapıların etkisiyle tüm kir hapsedilerek cilt arındırılmış olur.
  • Sadece makyaj temizleme ürünü değil aynı zamanda yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği olan bir ürün olduğu için çok daha faydalıdır.
  • Makyaj nedeniyle kuruyan cildin nem dengesi tekrar kazandırılır.
  • Farklı makyaj temizleme ürünleri gibi cildi kurutmaz tam aksine nemlendirerek bırakır.
  • Düzgün temizlenen ve bakımı yapılmış olan cilt ışıl ışıl ve sağlıklı görünecektir.
Satın Al