3.3/570 Puan

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Ürün Kodu: 9700796

Gelir durumu fark etmeksizin çok daha ekonomik olması nedeniyle insanların elde bulaşık yıkama alışkanlıklarından büyük ölçüde vazgeçtiği bilinmektedir. Bu süreçte bulaşık makineleri özellikle yeni teknolojiler sayesinde enerji sarfiyatı anlamında anlamlı sonuçlar verirken çok daha ekonomik olmaktadır. Fakat elde yıkarken ki temizliği, özellikle bardaklarda iz olmadan makineden alabilmek için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bahsedilen dikkat edilmesi gereken hususların başında da elbette bulaşık makinesi deterjanı tercihi gelmektedir. İnsanların doğru deterjanı bulabilmeleri için denemeler yapması, elde ettikleri sonuçlara göre tercihleri yapmaları gerekmektedir.

Bulaşık makinesinde yıkanan ürünlerden yıkama sonrasında beklenen sonucun alınması için doğru tercihlerin aile ekonomisine ek yük bindirmemek adına makul fiyatlı markalardan tercih edilmesi gerekmektedir. Son yıllarda marka bilinirliğini bir hayli artıran % 100 yerli sermaye Farmasi markası temizlik kategorisinde yer verdiği Mr. Wipes ürünleri ile müşterilerinin ilgilerini bir hayli çekmiştir. Hatta bulaşık makinesi deterjanı konusunda da ürün beklentisi olan insanların sayısının bir hayli fazla olduğu da bilinmektedir. Bu süreçte beklentilere karşılık veren firma ürün geliştirme aşamalarını hallederek önümüzdeki günlerde katalog detaylarında Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı adını verdikleri ürüne yer vereceklerdir.

Farmasi Mr. Wipes Konsantre Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı Özellikleri

  • Ürün geliştirme aşamalarında doğaya ve insana zararı olmayacak ürünlerin, tekniklerin tercih edilmesi nedeniyle ürün kullanımı makinenize kesinlikle herhangi bir zarar vermeyecektir.
  • İnsanların klasik olarak bulaşık makinesi deterjanı hakkında beklentilerinin iyi analiz edilmesi sonrasında geliştirilen ürün kesinlikle su lekesi bırakmayacak şekilde ortaya çıkarılmıştır.
  • Firma temizlik kategorisinde müşterilerine sunduğu ürünlerin büyük kısmını konsantre olarak hazırlamaktadır. Bulaşık makinesi deterjanı da konsantre olarak hazırlanmıştır. İçeriğinin konsantre olmasının etkisiyle ürün kirli bulaşıklarda üstün performans sağlamaktadır.
  • Bulaşıklardaki yiyecek ve yağ birikintilerine nüfuz eden ürün ürünlerde yıkama sonrasında hiç bir kalıntı kalmaması noktasında etkilidir.

Kirli bulaşıkların temizlenmesi noktasındaki başarısı farklı marka bulaşık deterjanlarında tercih edilen sağlığa zararlı olabilecek ürün içeriklerine sahip olmamasına rağmen sağlamaktadır. SLES – SLS – Fosfat – Formaldehit – Klor – Paraben ve Gluten Boya ürün içeriğinde hiç bulunmamaktadır.

Satın Al