3.4/516 Puan

Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendili

Ürün Kodu: 1205006

Yeni trend yer döşeme malzemelerinden olan laminant parkeler gerek şık görünümleriyle gerekse kolay temizlenebilir oluşlarıyla son derece kullanışlıdır. Benzer ürünlerden olan pvc kaplama yer döşemelerine ve lamine parkelere göre daha fazla tercih edilirler. Şık ve kullanışlılığının devam edebilmesi için temizliğinin ve bakımının iyi yapılıyor olması gerekir. Laminant parke temizliğinde ayrıca sürekli yaşam alanlarımızı kaplıyor olduğu için sağlıklı ürünlerin kullanılması da özen gösterilmelidir. Farmasi markasının temizlik gurubu ürünleri arasında yer alan, Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendil ihtiyaç duyduğunuz bu temizliğe kolayca ulaşabilmenizi sağlayan ve bu sırada da sağlığınızı koruyan mükemmel üründür.

Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendili Özelliği

Farmasi markasının kullanıcılarına sunduğu son derece pratik ve etkili ürünlerden birisi de Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendildir. Ürün tek bir paket içerisinde toplam 16 adet mendilden oluşmaktadır. Bilindiği üzere laminant parkeler uzun süre kullanılabilmeleri için çok ıslak bezlerle silinmemelidir. Temizlik sonrası düzgün bir şekilde kurulanması da önemlidir. Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendili sayesinde temizlik sonrası tekrar kurulama yapılmasına gerek kalmaz. Ürün kendi özel formülünde bulunan kir çözücüler sayesinde en zorlu lekeleri bile tek seferde kolayca temizleyebilir.

Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendili laminant parke zemin temizliğin güvenle kullanabilirsiniz. Ürün mendil özelliğindedir ve kendinde mevcut olan çok güçlü bir temizlik losyonuna sahiptir. Bu losyonun verdiği ıslaklık sayesinde farklı bir temizlik maddesi kullanmanıza gerek kalmaz. Ürünün bir diğer avantajlı özelliği ise yırtılmalara karşı dayanıklı oluşudur. Bu sayede dayanıklı bir şekilde kir ve lekelerle savaşabilir. Laminant parkeleri derinlemesine temizlemenize olanak sağlayan Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendili ayrıca limon kokusu ile temizlik sonrası evinizde müthiş ferah bir koku hissedilmesini sağlar.

Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendili Nasıl Kullanılır?

Ürün kullanımı oldukça kolaydır. 16’lı Paket içerisinden çıkan her ürün tek bir sefer kullanılabilir. Tek yapılması gereken paketten çıkardığınız mendili temizlik aparatına takmak ve müthiş kokulu derinlemesine temizliğin tadını çıkarmaktır. Eğer parke temizliği için hala sağlıklı ve etkili bir çözüm bulamadıysanız Farmasi Mr. Wipes Parke-Laminant Zemin Islak Mendili mutlaka denemelisiniz.

Satın Al